Öldürücü Diyetlerden Sakının

Öldürücü sıkı diyetlerden uzak durmalısınız. Sağlığınızı olumsuz yönde etkileyen diyetlere karşı önleminizi almanızda yarar olacağını düşünüyoruz. Fazla kilolarınız varsa sıkı diyet yerine lida kullanabilirsiniz. Lida hapı ile beslenmenizi bozmadan kilo verebilirsiniz.

Sağlıklı bedene sahip olmak istiyorsanız mutlaka bunu başarmanız gerekmektedir. İdeal kilonuza kesinlikle lida sayesinde geleceksiniz. İstediğiniz forma ulaşmanın tek yolu budur. Sizlere genel sağlık hakkında herşeyi açıklayacağız.

Yoksa sıkı diyet yani sürekli aç kalmak organlarınızın zamanla iflas etmesine ve sonrada ölüme sebep olur. Ama lida hapı yağları eriterek vitamin katarak kilo vermenize yardımcı olacaktır. Kendine ait zehirli bir gaz odası yıllar önce, chicago’dan genç bir çift, üç yaşındaki kızları anne’e yardımcı olmamı istediler.

Anne krizler geçiriyordu. En az bir düzine uzman tarafından muayene edilmişti, ama onların tek tavsiyesi, anne’i hasta eden, sadece krizleri bastırmayı hedefleyen ilaçlardı, ancak onlar bile yetersiz kalıyordu. Çaresiz kalan anne ve baba beni, üç bin iki yüz kilometre ötedeki bir yabancıyı aradılar. Doktor olmamama rağmen, yardımımı istediler.

çevresiyle ilgili sorular sormaya başladım. Anlaşıldığı üzere, yaşamının büyük bölümünde, anne anne ve babasının Odasında   bir beşikte  uyumuştu. Krizler başlamadan önce, anne’in yeni yatak odasının boyandığını, duvardan duvara halı kaplandığını, yeni bir televizyon konulduğunu, ayrıca yeni halı ve yatak dahil yeni mobilyalarla döşendiğini öğrendim.

Elbette o yeni yatak odası, sevgi dolu bir anne ve babanın biricik kızlarına verebilecekleri tüm güzellikleri içeriyordu, ama burası aynı zamanda zehirli bir gaz odasıydı! yeni boya, halı, yatak, televizyon ve mobilyalar (formaldehid içeren suntalar), hepsi toksik gazlar yayıyordu. Tipik “yeni boya kokusunu,” “yeni halı kokusunu,” ve “yeni mobilya kokusunu” bilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.