Neden Lida

Neden lidaÖncelikle lida kapsüllerini kullanmanımızın en büyük nedeni diyetsiz zayıflamaktır. Diyetsiz ve sporsuz kilo vermenizi sağlayacatır. Lida form hapları ile kilo vermek sandığınızdan daha kolay sağlanacaktır. Lida hapı kullanan bir çok kişi formuna kısa sürede geldiler herkez kullanımı sırasında çok memmun olduklarını belirttiler.

Bitkiler, kökünden meyvesine kadar, insan yahut başka canlılar için kıymetli nimetlerdir. Yeter ki bitki veya toprağa herhangi bir tarım kimyasalı eklenmesin, tohum üzerinde genetik müdahale yapılmasın, ambalajlama süreçlerinde kimyasal işleme, eklemeye, çıkarmaya tâbi tutulmasın.

Ne yazık ki, endüstrileşme sürecinde bu nimetlerin tabiî yapıları, zikrolunan ekleme ve müdahaleler nedeniyle, belki mideleri dolduruyor ama zararlı bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Tatlandırıcılar ölçüsüz şeker tüketimi, şeker hastalığı1″ gibi pek çok hastalığa neden olmuş, ondan korunmak için de yapay tatlandırıcılar, reçetelere diyabetik olarak yazılmaya başlanarak, sorun içinden çıkılmaz bir hâle sokulmuştur.

Yorucu ve zorlayıcı egzersizleri lida ile hafifletin ve daha hızlı forma girin. Sağlıklı bir şekilde forma girerek zayıflayabilirsiniz. Rafine şekerin insanın tabiî yapısı ile uyumlu olmaması ve insan vücudu tarafından tanımaması yüzünden, insan organizmasına zehirli etkileri vardır. Şekerin yerini almak üzere geliştirilen ve aynı miktardaki şekerden çok daha tatlı olan suni kimyasal maddelere ‘tatlandırıcılar’ diyoruz. Doğal tatlandırıcı olarak gösterilen bazı tatlandırıcı türleri de vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.