Muhtemel Kiloları Lida’ yla Önleyin

Lida kapsül ile diyet yaparken her geçen gün lida’ dan birçok şey öğreniyordum. Örneğin; her gün belli bir miktar kuruyemiş yemenin, Muhtemel kiloları lida ile önleyininsana kilo aldırmayacağını, hatta muhtemel diyabeti dahi önleyebileceğini öğrendim. Onun öğrencisi olmadan evvel, kuzu etinin ve yumurtanın sağlıklı beslenme‘ de yeri olmadığını düşünürdüm, bunun da yanlış olduğunu yine ondan öğrendim.

Gelen giden hastaları gördükçe, onlara önerdiği diyet benim de aklıma yattı. 2010 yılının Ekim ayı başlarında öngördüğü diyeti ben de uygulamaya başladım. İlk 1 ayın sonunda kendimi enerji dolu hissediyordum.

Diyet öncesindeki, hafif depresyonlu halimden yavaşça kurtulmaya da başlamıştım. 3. ayın sonunda eski düşmanım olan tartıyla aramı düzelttim. İlk başta tartıda gördüğüm sayıya bir türlü inanamadım, bu nedenle sabah evden çıktıktan sonra hastanede birkaç defa daha tartıldım; sonuç aynıydı, tam tamına 103 kiloydum. 3 ayda 20 kilo vermiştim, hem de sadece lida diyet listesindekilere uyarak.

Bu arada, hocamın önerdiği günlük yarım saatlik yürüyüş dışında, hiçbir sportif faaliyette bulunmamıştım. 1. ayın sonundan itibaren, kilo vermişsin diyen tüm arkadaşlarım artık benden bunun sırrını istiyorlardı. Ben de onlara sırrımı açıkladım: Bu sır, lida zayıflama hapı ve onun belirlediği yaşam biçimi idi.

Bu yazıyı 2011 yılının ağustos ayında yazıyorum ve tam olarak 82 kg ağırlığındayım. Şu anki kolesterol seviyelerim kardiyologların rüyalarını süslüyor. Tansiyonum 125/75 mm Hg; ayrıca eskisi gibi hantal ve yorgun değilim. Her yeni güne daha zinde ve daha enerjik başlıyorum.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.