Motivasyonu Artıracak Kapsül

motivasyonu artırmaZayıf konsantrasyon, zayıf hafıza ve kararsızlıktır. Yüksek sese, parlak ışıklara, kokulara vb. karşı giderek artan hassasiyettir. Depresyon, fobiler ve endişe ve planlı davranış teorisi, kararlaştırılmış davranış teorisini, niyetlerin özellikle kişilerin belirli davranış üzerinde kontrollerinin yetersiz olduğu zamanlarda davranışın habercisi olmadığım iddia ederek genişletir.

Planlı davranış teorisi davranış üzerindeki bilgisel ve motivasyonel etkileri açıklamaya çalışan oldukça popüler teorik bir modeldir ve temelde daha çok sağlık davranışını açıklamak için kullanılmaktadır ama son zamanlarda sağlık davranışı müdahalelerinde temel bir araç olarak kullanılmaya da başlanmıştır.

Lida ile birlikte egzersiz davranışını açıklamada başarıyla uygulanan teorilerden de birisidir.Burası sezgi ya da içsel bilginin bulunduğu yerdir ve dinamik olarak her türlü fikir ve hayale yaratıcı kıvılcımı ya da neşeyi eklemekte ve böylece onların hoşa gidecek bir halde tezahür etmesini sağlama işlevini yerine getirmektedir.

Morel bozucu kalıcı kilolara lida ile çözüm bulmak mümkündür. Lida kapsülleri ile fazlalıklarınızdan kısa zaman içerisinde kurtulacaksınız. Zayıflamak için uzmanların bile tek önerisi lida kapsülleridir. Sağlıklı ve etkili gücü sayesinde bir çok kişiye merhem olmuştur. Mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. İstediğiniz kiloya kısa sürede gelebilmek için mutlaka denemelisiniz.

Eğer bir proje bizi heyecanlandmyorsa bu onun başarılı olacağının iyi bir belirtisidir çünkü bizim ilgili kavramla uyum içinde ya da rezonansta olduğumuzu ve hissedilen bu heyecanın sadece var oluşun başka bir seviyesinde çoktan gerçekleşmiş bir durumun yankısı olduğunu gösterir. Eğer ortada heyecan yoksa bu durumda ya zaman doğru bir zaman değildir ya da projenin yapısının tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.