Metabolik Bozukluklar ve Lida

Hızlı bir şekilde çok fazla kilo verdirten rejim deneyimlerine inanılmaz derecede talep var. Eski yıllardan beri sürekli gündeme gelen çeşitli diyet uygulamaları çıkrtılmıştır. Ayrca işe yaraması mümkün olmayan 3 günlük diyet ile piyasaya sürülen denemeler yanlış uygulamadır.

Kişiler 1 hafta boyunca hiçbir şey yemeden dursa dahi 4 kilovermesi mükün değil. Fakat 3 günlük diyet ile vermen,n mümkün olduğunu iddia edenler var. Bu tür uygulamalara kesinlikle kulak asmayın ve sağlıklı şekilde lida zayıflama haplarını kullanmaya başlayın. En etkili verimli, sonuçları lida kapsüllerini kullanarak alabilirsiniz.

Yanlış ve öldürücü diyetlerden sakının ve lida kullanmaya başlayın. Sadece düzenli bir şekilde lida kapsüllerini kullanmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca fazlalıklarınızdan kurtulmanın tek yolunun sadece lida olduğunu belirtmek isteriz. Şişman ve çirkin biri, olmak istemiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Metabolizma çok savruk bir yapıya sahipti ve biyogerontoloji kitaplarındaki ateşli tartışmalar, neyin neyi izlediğine, yaşlanmanın sebepleri arasında hangi metabolik bozulmaların bulunduğuna, hangilerinin altta yatan birincil sebepler ortadan kaldırıldığı takdirde kendiliğinden ortadan kalkacak etkiler (veya ikincil sebepler) olduğuna karar vermenin zorluğunu ortaya koymaktaydı.

Derken, aklımda ikinci bir düşünce dizisi şekillenmeye başladı başlangıçta tembel tembel, yalnızca bir esinti olarak. Asıl konu, hiç şüphesiz, yaşlanmadan kaynaklanan hasan vücuda hangi metabolik süreçlerin verdiği değil, ortaya çıkan hasann kendisiydi. Kırk yaşında olanlann yirmi yaşında olanlara kıyasla gelecekten ümit edebilecekleri daha az sayıda sağlıklı yıla sahip olmalan, moleküler ve hücresel bileşimleri arasındaki farklılıktan kaynaklanıyordu, bu farklılığa yol açan mekanizmalardan değildir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.