Masajla Zayıflamada Lida Kapsül

Piyasada bulunan ürünlere baktığınızda, ne kadar doğal olduklarını, ne kadar gerçek yağ özü içerdiklerini anlamak ve karar vermek içinMasajla zayıflamada lida kapsül renkleri kullanabilirsiniz. Örneğin, masaj içeren bir lavanta karışımı ve diğer rahatlatan yağlar için karışım parlak mavi ya da koyu yeşil değil, nötr renklerde olmalı. Masaj lida kullanımı sırasında çok önemli bir yere sahiptir.

Eğer banyo sırasında kullanabileceğiniz sizi canlandıracak bir yağ istiyorsanız, o zaman parlak pembe ya da turuncu renklere bakmanız, sizi banyo yapmaktan daha çok neşelendirecektir! Bu, bu tip ürünlere yer yok anlamına gelmiyor. İnsanlar aromaterapi ürünlerinin daha çok farkına varmaya başladı; bu yağlar harika hediyeler olabilir ve eğer duş almanızı ya da masaj yapmanızı sağlıyorlarsa pek çok faydası var demektir. Masajla zayıflama yöntemi sık kullanılan genel zayıflama yöntemleri arasında yer almaktadır. Masajla zayıflama ve lida kullanımı etkili zayıflama yöntemleri arasında yer alır.

Böyleyken eğer yağ özlerini özel, terapi amaçları için kullanmak istiyorsanız, o zaman saf yağ özlerini taşıyıcı ya da esas yağlarla birlikte kullanmanız gerekir.

Yağ özlerinin yaklaşık yüzde 99′ u parlak ve açık san bir renge sahiptir; bazıları koyu turuncu olabilir (örneğin, portakal ve mandalina) ve bazıları çok açık, hemen hemen transparan (lavanta) renktedir. Yağların çok azı ya da genel olmayan bir takım yağlar renkli olarak tabir edilirler (Mavi papatya inanılmaz derecede koyu mavidir, hemen hemen mürekkep rengindedir.). Bu yağlar lida diyet kapsülü kullanımı sırasında rahatlıkla tüketilebilir.

Her gün kullandığınız yağların çoğu, açık sarıdır. Taşıyıcı ya da esas yağlar da öyledir ve sarıdan kahverengiye doğru değişir. Üzüm tohumu yağı açık yeşil ve fındık yağı çok koyu kahverengidir. Ama hepsi doğal ya da nötürdür. Doğal ürünlerle zayıflama için esansiyel yağlar ve lida kapsül tercih edilebilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.