Maksimum Zayıflama için Lida

Maksimum zayıflama için lidaEgzersiz programınızdan maksimum düzeyde fayda sağlamak için lida kullanmanın dışında, üç farklı egzersiz türü uygulayın: aerobik, ağırlık kaldırma ve esneme hareketleri. Bu egzersiz tiplerinin tamamı lida açısından büyük önem taşımaktadır. Aerobik diğer bir adıyla kardiyovasküler egzersiz vücudu ısıtır, kalbin pompalama gücünü artırır, kan dolaşımı‘ nı yükseltir ve oksijenin ciğerlere giriş ve çıkışını hızlandırır.

Aerobik egzersizler koşma, zıplama, eliptik idman, merdiven inip çıkma, bisiklete binme, hızlı yürüyüş, fitness, dans gibi aktivitelerdir. bu egzersizleri lida zayıflama hapı ile desteklemeniz durumunda hızla zayıflarsınız. Bu tip egzersizler yağ ve kalori yakar, lenf sirkülasyonunu hızlandırır, dokulara oksijen sağlar. Zayıflamak için şarttır, ama aynı zamanda kanseri ve kalp hastalıklarını önlemeye yardımcı olur, sağlık için önemlidir.

Yürümek, neredeyse herkesin yapabileceği bir aktivitedir ve verimli, düşüketkili bir aerobik egzersizdir. Yürüyüş, lida kullanımı sırasında en uygun egzersiz olarak bilinmektedir. Yürüyüş eğitim gerektirmez, eklemleri yormaz ve son derece değerlidir. Formsuzsanız, yavaş hızda yürüyüşle başlayın. Nereden başlarsanız başlayın, ne kadar hızlı ve uzun mesafe yürürseniz, o kadar çok fayda sağlarsınız.

24 Ekim 2005 tarihinde, USA Today dergisinde iki yüz aşırı kilolu insanla yapılan iki yıllık bir araştırma yayınlandı. Bu araştırmaya göre, günde en az kırk dakika yürüyüş yapanlar en çok zayıfladılar. Yürürken en sevdikleri müzikleri dinleyenlerin planı harfiyen uyguladığı ve diğerlerinden iki kat fazla kilo verdikleri görüldü.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.