Lifli Besinler ve Lida Başarısı

Lida zayıflama hapı ile kilo verirken doğru beslenmeyide geriplanda bırakmayacaksınız diyet yaparken yaptığınız dengesiz beslenmelerilida kullanırken asla yapmanıza gerek kalmayacak istediğiniz gibi besinler yiyip içiceksiniz kendinizi sıkmadan sıkıntıya girmeden lida ile kilo kaybedecekisniz. nasıl bu kadar etkili olmasına gelince öncelikle içeriisnde bulunan yağ yakıcı özelliği ile farklılıklar yaratıyor.

Lida ile başarılı şekilde kilo vermenin keyfini çıkaracaksınız. Daha kolay ve hızlı kilo vermede etkili olduğu söylenmektedir. diyete düşük kalorili ve liften (fiber) zencin eklemeler yapmalul lifi fazla gıdalar çok çiğnemeyi gerektirir ve doymayı kolaylaştırabilir. Kepek, nişastası fazla olmayan sebzeler (havuç, kereviz, yeşil fasulye, kabak, ıspanak, pazı, lahana, kuşkonmaz gibi), kalorisi fazla olmayan meyvalar (domates, hıvar) bu eklemeler için uygun örneklerdir. Her derde deva olan ve şifa verici lida kapsülü ile kısa süerde forma gireceksiniz.

Günlük lif (fiber) alınmasının 2040 g arasında olması idealdir. Çok fazla liften zengin gıda diyeti tatsızlaştırır, fermentasyonlara yol açarak barsaklarda gaz, şişkinlik, spastik karın ağrılarına yol açabilir. kalori saymayı öğretmek. Diyet başlayacak kişiye kalori kavramı anlatılmalı ve gıdaların kalori içeriği öğretilmelidir. Cep kitapları şeklinde gıdaların kalori içeriğini gösteren kitapçıklar bulunabilir ve varsa hasta bunlardan bir tane mutlaka edinmelidir. 1200 kcal gün içeren bir diyet örneği ve  bazı gıdaların 100 kcal’lik porsiyonları verilmiştir. Ortalama olarak diyetteki kalorinin % 5055’i karbonhidrat, % 2022’si protein, ve c& 1820’si yağdan kaynaklanabilir. Diyetle birlikte hastaya değişim listeleri de vermek gerekir. Bu değişimler, ekmek değişimleri, et değişimleri, sebze değişimleri, meyva değişimleri şeklinde gruplandırılabilir. Sağlıklı düzenli hayatınıza devam etmek istiyorsanız yapmanız gereken düzenli lida zayıflama haplarından yararlanmak birde beslenmenize özen göstermektyir. Sizlere zarar veren diyet uygulamalarından bir an önce vazgeçmelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.