Lidayla Bambaşaka Herşey

Lida zayıflama hapları diğer kilo verme yöntemleri gibi vücudunuza zarar vermeden ayıflamanıza yardımcı oluyor. Saçma diyetler ile vücudunuza zarar vermek yerine lida hapını güvenle kullanabilirsiniz. Kullanan müşterilerimiz lida sayesinde incecik olduklarını devam ettiklerini söylüyorlar lida hapının bu kadar harikalıklar yaratması tamamen doğal zayıflama hapı olmasından kaynaklanmaktadır. Lida ile zayıflama hakkında herşey bu yazı içerisinde detaylı şekilde anlatılmıştır.

Sizlerde ideal formunuza kavuşmak istiyorsanız hemen orjinal lida hapını deneyin ve diğer yapılan diyetler arasında lida zayıflama hapını kıyaslayın lidanın gücünü göreceksiniz. Den daha yüksek bir plazma kolesterol konsantrasyonu ile yanıt veriler ve diyetteki yağ miktarının azaltılması ile kolesterol konsantrasyonlarında daha belirgin bir düşme görülür. Aterojenik lipoprotein profili olan erkeklerden e2 aleli taşıyanlar, diğer apoe genotiplerine göre, diyete balık yağı eklenmesine, yemek sonrası plazma trigliseridlerinin artış alanında çok daha belirgin bir azalma ile cevap vermektedir 5lipoksijenaz  promoter geninde, genel popülasyonun % 6 kadarında görülen bir polimorfizme sahip olanlarda erken aterosklerotik işaretler görülmektedir karotis arteri intimamedia kalınlığı değişiklikleri gibidir.

Diyette omega6 yağ asitlerinin zengin olması bu değişiklikleri hızlandırırken omega3 yağ asitleri (balık yağları) bu değişiklikleri durdurmaktadır. Bu etkinin leukotrien aracılıklı inflamatuar süreç üzerinden olduğu sanılmaktadır. Cetp (kolesteril ester transfer protein) genotipi bibi olanlarda plazma hdl (yüksek dansiteli lipoproteinler) konsantrasyonları, aynı protein için a1a1 genotipinde olanlara göre daha düşük olmaktadır. Bmı 27 kg/m2 ‘nin üstüne çıktığı zaman ve özellikle viseral yağ artışı ile birlikte olan obezitede a1a1 ve bibi genotiplerine sahip olanlar arasındaki plazma hdl konsantrasyonu farkı ortadan kalkmaktadır. Sebze ve meyva ağırlıklı diyetin kolorektal kansere karşı koruyucu olduğunu gösteren çalışmalar olduğu gibi bazı çalışmalarda da böyle bir etkinin saptanamadığı bildirilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.