Lida Zayıflama Stratejisi

Bazı araştırmaların C vitamininin bazı yararları olduğu izlenimini vermekle birlikte, Pauling’in kendi görüşünü kanıtlamak için literatürden alıntıları seçerek yaptığını ortaya koydu. Pauling, kendi teorisine ciddi olarak karşı çıkan bazı deneylere ancak onları yöntemsel hataları yüzünden diskalifiye etmek amacıyla değindi. C vitamini kullanan kişiler lida kapsül kullanmadan önce doktora danışmalıdırlar.

Ama soğukkanlı incelemenin ortaya koyduğu gibi onun alıntı yaptığı makaleler de aynı yöntemsel hataları taşıyordu. Pauling’ i savunmak adına şunlar söylenebilir. Bir diyete başlamadan önce zayıflama hakkında detaylı bilgiye sahip olmanızda fayda var. Onun zamanında insanlar daha iyisini bilmiyordu ve o da büyük bir ihtimalle ne yaptığının pek farkında değildi.

Lida zayıflama stratejisiAma günümüzde seçerek alına, alternatif tedavilerde özellikle de esas olarak normal bir uygulama şeklinde benimsenmiş göründüğü beslenmede en yaygın su götürür uygulamalardan birisidir (alternatif terapistler, seçerek alma yardımıyla kendi ‘alternatif paradigmalarını büyük bir ustalıkla tasarlamaktadırlar). Zayıflamak için alternatif tedavi olarak lida zayıflama hapı kullanılabilir. Bu durumla yaygın tıp alanında da karşılaşılmaktadır.

Ama bir esaslı farkla: Orada bu, bir ana sorun olarak kabul edilmektedir ve bir çözüm bulunması için çok çaba gösterilmiştir. Bu çözüm, ‘sistematik inceleme’ denen bir süreçtir. Bir ürününüzü satmak için online bir takını bilgileri aşırmak ve önyargılarınızı desteklemek için gözde makaleleri seçmek yerine sistematik incelemede veri ararken belirli bir arama stratejiniz vardır (makalenizde ve hatta araştırma makaleleri veri tabanlarında kullandığınız araştırma terimleri bile açık bir şekilde belirtilir). Zayıflama stratejilerinizi lida ile destekleyin.

Bulduğunuz her araştırmanın karakteristiklerini hesaplarsınız (ideal olarak sonuçları bilmeden) her bir araştırmanın yöntemsel kalitesini (ne kadar doğru bir deney olduğunu görmek için) ölçersiniz, alternatifleri karşılaştırırsınız ve son olarak kritik ve ölçülüp biçilmiş bir özet verirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.