Lida Zayıflama Kapsülü

Lida turunç çiçeği ekstresi olarak içerisinde dört adet bitki ekstresi içeriyor. Bu bitki özleri ise %100 doğal besin takviyeleridir. Bunların özellikleri ise tok tutması ve iştah kesmesidir. Fazla yağ ile kilolarınızın daha hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Lida zayıflama kapsülü içerisinde herhangi bir kimyasal içerikli bileşimler yoktur.

Lida uzak doğu ülkelerinde senelerden beri daha zinde olmak ve yemeklerde kullanılan farklı bitkilerden oluşan karışımdır. Bu bitki karışımı etkisi kuvvetidir ve Uzakdoğu ile ABD’de en fazla satılan zayıflama ilaçları arasındaki bitkisel olan takviyedir.

Lida’nın etken maddesi olarak uzak doğuda senelerden bu yana kullanılan zindelik amacı için işlenmiş olan “Yunnan Yosunu” bulunuyor ve bu ABD ile Uzakdoğuda en fazla satılan ilaç takviyelerindendir.

Bu etken bitkisi Yunan Dağlarında yetişen yabani çin çayının harmanı sonucunda Kunming Dali tesislerinde üretiliyor. Ayrıca Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülleri ile birlikte kullanılınırsa eğer; üreticilerin verdiği bilgisine göre 10 kilogram fazlası olanların günde ortalama olarak 900 gram kadar incelme sağladığı Sickle tohumu ve Tuchahoe bitkileri ile birlikte güçlendirilmiş ürün olarak sunuluyor.

Lida’yı kimler kullanamazlar?

Verilen bilgiye göre on dokuz yaşından küçük ve altmış yaşını geçmiş kişiler ile üç kiloadan az kilo fazlası olanlar ve aşırı derecede sıvı tüketimi sakıncalı olanlar, kabuklu ve çekirdekli bitkilere karşı alerjisi bulunanlar,  hamilelik ve emzirme döneminde olan kişilerinde doktor kontrolünde tedavisi olanlar kullanamazlar. Bu hastalıklar arasında ise başlıcaları; damar, migren ve hipertansiyon  ve kalp sorunlar olan kişiler kullanamazlar. Ayrıca herhangi bir durumda Lida DaiDaiHua kullanırken karşılaşacağınız yan etki sonucunda kullanmayı bırakınız ve doktorunuza gözükün. Bu durum sağlığa zararlı olduğu için değil, diğer hastalıklar ile yan etki yada tepkime yaptığı içindir.

Lida gerçek bir bitki mucizesidir. Lida içerisinde bulunan dokuz farklı bitki ekstresi ile tok tutar ve yemek yeme alışkanlıklarınızı düzenler. Ayrıca su tüketimi ile vücudunuzdaki yağların parçalanması sonucu atılmasını sağlar. Lida takviyesi kullananların metabolizması ve hareketlerine göre de farklılık gösterir. Lida kapsülleri ile ayda 4 ile 12 kilo arasında verebilirsiniz. Bazı kullanıcılar ise otuz gün sonrasında bir etki görebiliyor. Bunun nedeni ise herkesin kendi metabolizmasının farklı oluşudur. Bu yüzdende herkesde farklı yağ yakışı gözlemlenebilir. Birkaç gün içerisinde kilo vermezseniz eğer bu yüzden bırakmayınız. Otuz günlük küre devam ediniz. Lida yanında spor desteği şart olmasa da daha hızlı yağ yakımı için önermekteyiz. Ancak fazla olan yağlarınızdan kurtulurken lütfen sağlıklı besinlerinizi almaya devam ediniz. Lida DaidaiHua kapsülü kullanırken düzenli besinlerinizi alırken dikkatli olursanız eğer eski kilolarınızı geri aldırmaz ve kilolarınızı daha kolay verebilirsiniz. Bu yüzden mucize ürün olarak adlandırılır.

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.