Lida Zayıflama Kapsülleri ve Sağlık

lida zayıflama kapsülleri ve sağlıkOrjinal lida kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda forma girebilirsiniz. Dengeli bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir fiziğe gelmek için mutlaka kullanmalısınız. Orjinal lida ile kısa süre zarfında istenilen kiloya gelebilirsiniz. Sürekli diyete ve  siyah kıyafetlere mahkum kalmayın lida kullanın forma girin. Sağlıklı zayıflamak için uygun yöntem kesinlikle lida kapsülleridir.

Hiç zorluk çekmeden kilolarınızdan kurtulmak ancak lida kapsülleri ile sağlanmaktadır. İstenilen fiziğe gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapmalısınız. Örneğin beslenmenize özen göstermelisiniz.

Kızlar ve erkeklerin besin gereksinimleri farklı mıdır? Büyümekte olan sporcuların günlük ortalama 2200 k.kaloriye gereksinimleri vardır. Bu yapılan spora ve ne kadar sıklıkla yapıldığına da bağlıdır. 7-10 yaş arası erkek ve kızların günlük enerji tüketimi 1600- 2400 k.kalori arasındadır.

Kızlarda büyüme başladığı zaman (10-12 yaş civarı), günlük olarak bu miktara 200 k.kalori, erkekler için ise, (hızlı büyüme dönemi kızlardan 2 sene sonra başlamakta) günde 500 kalori ek yapılması gerekmektedir. Vücut cüssesi, nasıl bir aktivite yapıldığı ve ne kadar hızlı enerji yakıldığı, ne kadar enerjiye gereksinim olduğunu belirlemektedir.

Kızlar ve erkekler dengeli bir diyet tüketmelidir. Fakat genel olarak, ergenlik öncesi ve sonrasında erkekler daha fazla vücut cüssesi ve kas yapısından dolayı, kızlara göre daha fazla protein ve enerjiye, bu yaştaki kızlar ise, diyetlerinde daha fazla demire gereksinim duymaktadır.  Sağlıklı yeme takıntısı “ortoreksi” nedir? bu konu ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.