Lida Zayıflama Hapı ve Etkisi

lida zayıflama hapıLida zayıflama kapsüllerini kullanarak zayıflamak mümkündür. Diyet yapmaya gerek kalmadan kısa zaman içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız. Son zamanlarda hızla artış gösteren kilolara sadece lida form kapsülleri ile yardımcı olursunuz.

Zayıflama hapı lida ile mucizeler devam ediyor. Lida kapsüllerini kullandıktan sonra gözlerinize inanamayacaksınız. Kısa zaman içerisinde kilolarınızdan kurtulacaksınız. İstenilen kiloya gelebilmek için mutlaka dengeli beslenmenize de dikkat etmelisiniz.

Uzun yıllardır CNN’ in başkan yardımcısı olan gail evans düzenli olarak dünyayı dolaştı. Bir keresinde bush gorbaçov zirvesi için malta’ya gitmişti, uçağı bir fırtınanın ortasına indi. Toplantı, denizin ortasındaki bir gemide gerçekleşti; yağmur bardaktan boşanırcasına yağıyordu, soğuktu ve herkes sırılsıklam olmuştu.

Gail otel odasına döndüğünde çok üşümüştü ve kendini korkunç hissediyordu. Yine de kendine “Bu işin bitmesine daha beş gün var. Hastalanmayacaksın” dedi. Hastalanmadı. Aslında, altmış sekiz yaşında olan gail iş ya da okul günlerinden hasta olduğu bir günü hatırlayamıyor. Bunca yıl içinde muhtemelen hastalanmışımdır diyor.

Buna hiç önem vermiyor. “Bakış açınla ilgili asla hastalanmayacağıma inanıyorum, eğer kendimi kötü hissedersem bunu kolaylıkla alt edebileceğimi biliyorum. Çoğu insan burnu akıyor, öksürüyor diye kendilerini hasta zannediyor. Ben öyle düşünmem. Biraz öksürürüm, biraz hapşırırım ama bu beni durduramaz” diyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.