Lida Zayıflama Deneyimleri

Lida zayıflama deneyimleriEtrafınızı saran duvarı oluşturan şeyi fark ettiğinizde, onu parçalama sürecini başlatacaksınız. Şimdi lida diyeti‘ nin başında listelenen, duvarınızdaki tuğlaları temsil eden kelimelere dönün. Her kelime için defterinize sizin için doğru olanı yazın.

Bu süreci aceleye getirmeyin. Olabildiğince ayrıntılı ve eksiksiz yazın; diğer kelimelere geçtikten sonra bile belli kelimelere geri dönmekten çekinmeyin. Kendinize bakma ve hissetme imkânı verdiğinizde, sonunda anlayacaksınız. Bu, karanlığınıza bakma cesaretini göstererek ışığınızı görmek için anlamlı bir fırsattır.

Lida kapsül ile öğrenecekleriniz, çok yiyen tarafınızı tanımanızı ve sevmenizi gerektiriyor. Mavi rengin tonları olduğu gibi, sizin de tonlarınız vardır. Mavinin beyazla karışmasından oluşan uçuk mavi vardır. Mavinin siyahla karışmasından oluşan koyu mavi vardır. Mavinin kırmızıyla karışımı olan morumsu mavi vardır. Bunların hepsi mavi olmakla birlikte aynı rengin farklı tonlarıdır. Ortaklaşa sahip oldukları tek şey, mavinin kendisidir.

Aynı şey lida kapsül kullanıcıları gibi sizin için de geçerlidir. Herkes gibi, çok boyutlu bir varlıksınız. Hepsi ruhunuzun içinde birlikte yaşayan, size dair bir sürü görünüş vardır. Bu farklı “benlikler” sizin kim olduğunuzu belirleyen bütünlüğü meydana getiren mozaiğin parçalarıdır. Bu süreçde lida takviyeli diyet size yardımcı olacaktır.

Esas kimliğinizin iyileşmiş bir yürek ve yüksek özsaygıyla kaynaştığı sen vardır; bu, mutlu, sağlıklı ve başarılı olduğunuz zamanki sen’dir. Sonra da esas kimliğinize travma ve düşük özsaygının katıldığı sen vardır; bu da nevrotik, zorlanımlı, bağımlı ve benzeri durumlarda olduğunuzda zamanki sen’ dir. Bu yönlerinizin hepsinin taşıdığı ortak nokta, yaşamınız boyunca çeşitli işlev ve deneyimlere bağlı olarak birçok farklı biçimde tezahür eden sen’ dir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.