Lida’ yla Kilo Verme Başarısı

Başardığınız bir eylemden sonra kendinizi sevdiğiniz bir şeyle ödüllendirin veya bir yakınınız sizi ödüllendirsin. Mesela sevdiğiniz bir yere gitme (sinema, piknik), sevdiğiniz bir şeyi alma (küçük bir hediye) veya sevdiğiniz bir şeyle uğraşma (spor, müzik) olabileceği gibi; ödül her zaman maddi olmak zorunda da değildir. Spor yapmanın önemi lida form kapsül kullanımı sırasında çok önemlidir. Lida ile daha hızlı zayıflamak için sık sık egzersiz yapın ve düzenli beslenin.

Onaylama, takdir, beğeni ifade etme çok güzel ödüllendirmelerdir. Kendi kendinizi de takdir edebilirsiniz (aferin bana, helal olsun), veya yine bir yakınınız sizi takdirle ödüllendirebilir (seni takdir ediyorum, çok azimlisin, başarıyorsun).

Amaçladığınız yolda ortak bir yoldaş bulursanız her şey çok daha kolay ve zevkli olur. Bu eşiniz olabileceği gibi, arkadaşınız, dostunuz, Lida ile kilo verme başarısıakrabanız da olabilir. Hatta, birkaç kişilik bir ortak amaç grubu bile kurabilirsiniz. Buradaki motivasyon ve dayanışma başarıyı neredeyse kaçınılmaz hale getirir. Daha önce de belirttiğim gibi başarıyı ödüllendirmeyi unutmayın. Bu ödüllendirmeler daha büyük başarıların tohumlarıdır. Lida ile kilo verme başarınızı ödüllendirin.

Çevrenizdeki olumlu ve olumsuz modellere dikkat edin, onların farkında olun. Olumluyu uygulamaya çalışın, olumsuzdan kaçının. Mesela spor yapan, sağlıklı beslenen, formunu koruyan bir arkadaşınız gibi mi olmak istersiniz; yoksa sağlıksız beslenen, aşırı sigara ve içki içen, televizyon başından kalkmayan bir arkadaşınız gibi mi?

Çevrenizdeki olumlu modelleri küçük bir yerinden başlayarak da olsa, başlangıçta çok daha azını da yapabiliyor olsanız örnek alın ve uygulayın; bir süre sonra siz de başkalarına olumlu model olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.