Lida’ ya Uygun Egzersizler

Egzersiz öncesinde, sırasında ve sonrasında gerinmek, sıkı, katı dokuları gevşeterek yaralanma riskini azaltır. Egzersiz öncesinde ve sonrasında lida bitkisel kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Gerinmek çalışmanızın daha kolay ve rahat geçmesini sağlar ve kas ağrılarını hafifletir. Ayrıca egzersiz öncesinde gerinmek, lida ile kas güçlendirici egzersiz yapmanın ilk adımıdır. Esneklik, sürekli gerinme hareketleriyle sağlanır. Egzersizinizin bu sağlıklı bölümünü hafife almayın.

Zıplamak, küçük bir trambolinin üzerinde sıçramayı içeren eğlenceli ve eşsiz bir egzersizdir ve etkileri neredeyse sihirlidir. Zıplamak lida ile uygulanabilecek en uygun zayıflama egzersizlerinden biridir. Keyiflidir ve yapması kolaydır.

Yaş veya fiziksel durumu ne olursa olsun, hemen herkesin yapabileceği bir şeydir. Zıplamak kulağa gerçek olamayacak kadar güzel gelir, ama günde sadece on beş dakikada vücudu toparlar, sıkılaştırır, güçlendirir ve iyileştirir. Altı dakika zıplamak, bir buçuk kilometre koşmaya eşittir.Lida ya uygun egzersizler

Neden zıplama konusunda bu kadar ısrarcıyız? Çünkü lida kullanırken egzersiz olması için zıplamak, hücreler için güçlü bir terapi etkisi sağlar. 2000 yılında, Amerikan Toraks Derneği’ nin yıllık toplantısında sunulan bir araştırmaya göre, fiziksel olarak hareket eden hücrelerin biyokimya ve davranışlarında ciddi bir etkisi vardır.

Hareket eden ve esneyen hücreler sıçrama sırasında olduğu üzere gerekli besinlerin sağlanmasına ve toksik atıkların vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu egzersizleri lida ile desteklediğiniz takdirde zayıflamanız hızlı olacaktır. Bir trambolin üzerinde zıpladığınızda tüm vücudunuz (iç organlarınız, kemikleriniz, bağ dokularınız ve cildiniz) güçlenir, esneklik ve sağlık kazanır. Kan sirkülasyonu ve lenfatik drenaj büyük ölçüde gelişme kaydeder.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.