Lida’ ya Genel Bakış

Genel lida kullanımıLida diyetini anlatmaya porsiyonlardan devam edelim. Küçük bir porsiyon demek iki kaşık yemek anlamına gelmez. Normal bir porsiyondan bir ya da iki kaşık azaltmanız bile size uzun vadede avantaj olarak döner. Mesele azaltma duygusunu edinmek ve giderek bu duyguya alışmak. Lida diyetine kısa zamanda alışacaksınız.

Azalan her şey kademeli olarak midenizin hacmini de azaltacağı için sizin zayıflama yolculuğunuz X kişininkinden daha yavaş ama mutlaka en az aynı oranda etkin olacaktır. Zayıflama yolculuğuna lida ile çıkın. Bazı otobanlarda hız limiti olduğunu unutmayın kısacası. Limiti aşmadıktan sonra porsiyonlarınızı kendiniz belirleyebilir, abartmanın da utancını kendiniz yaşayabilirsiniz…

Gelelim savaşın bir diğer türüne. Hızlı yemek hiçbir canlı türü için hayırlı bir alışkanlık değildir. Doğanın en güçlü yaratıklarından olan Aslanlara bakalım. Avlarını yakaladıktan sonra yemeği şölene dönüştürüp sıklıkla dinlenerek yerler yemeklerini.

Yavaş yemek hem lezzeti netleştirir hem de hazmı rahatlatır. Lida form hapı diyetine de çok faydası vardır. Mide ya da bağırsak gazlarından şikâyet edenlere soracağınız ilk soru: “Yemeğini hızlı mı yiyorsun?” olmalı. Yanıtı kuşkusuz evet olacaktır. Hızlı atılan lokmayla birlikte mideye giren havanın bir şekilde vücutta olağandışı bir yolculuğa çıkacağını hiç unutmayın.

Bir de uzun çiğnenen her lokma beynin tokluk hissi‘ ne erişmesi için gereken zamanda sizi oyalayacak, bir dönem sonra çiğnemekten ve yemekten yorulacak hale getirecektir siz yiyicileri. Kısacası bir dur kardeşim, bir yavaş ol. Her gün geride bıraktığın yolda karşına çıkan sayısız “hız öldürür” tabelalarını düşün ve sakin ol e mi?

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.