Lida ve Sağlıklı Spor Aşamaları

Lida diyeti bedenin hafiflemesine ve enerji dolmasına yardım eder. Düzenli, hatta haftada bir yapılan masaj egzema, su toplaması, uyuz, aşırı yağlanma ve diğer pek çok bedensel rahatsızlığını önler. Bunların yanı sıra zekayı, dayanıklılığı, canlılığı, bedensel yaşamsallığı (meniyi), kendine güveni ve güzelliği de arttırır.

Yağla yapılan masajlar, tüm masaj uygulamaları içinde en yararlısıdır. Kuru masaj yapıldığında sürtünmeden dolayı ısı ve acı doğar. Bunun sonucunda ise organizma zarar görür ve gazların vücutta dağılım dengesi bozulur. Yağ bedeni yumuşatır, kaygan dokusu sayesinde sürtünmeyi önler, ısının eşit dağılmasını sağlar, aşırı sıcağa ve soğuğa karşı bedeni koruyucu bir sır tabakası oluşturur, direnç ve güç kazandırır.

Lida zayıflama hapı yağ diyetin kuruluğunu ve erken yaşlanmasını önler, diyeti yumuşatır ve dayanıklılığını arttırır. Nasıl ki bir usta kullandığı makinesini, özellikle de onun önemli parçalarını düzenli olarak yağlarsa, Hintliler de hem temizlik hem de bakım amacıyla anüslerine, cinsel organlarına, burunlarına, gözlerine, kulaklarına ve göbeklerine düzenli olarak yağ sürerler.

Yağ saf ateştir, saf ısı enerjisidir. Bir parça pamuğu yağa batırıp ateşe tutarsanız yağ hiçbir kalıntı bırakmadan yanar. Burada, sıvı şeklinde yoğun ısı enerjisi olan ateşle karşı karşıyayız. Yağ buharlaşmadan ısıyı ilettiği için sürtünmeyi yok eder.

Lida diyet yemekleri en yumuşak şekilde masaj yapmak için eller hafifçe yağlanmış olmalı ve masaj yapılacak bölgeye de birkaç damla yağ serpilmelidir. İşte şimdi yumuşak ve düzenli hareketlerle, sürtünmesiz ve acısız bir masaj yapmaya hazırsınız.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.