Lida ve Sağlık

Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede kilo vereceksiniz. Fazla kiloları dert etmenize gerek yoktur. Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede formunuza kavuşurken dengeli beslenmenize de dikkat etmelisiniz.

Kanıta dayalı tıpta en büyük rakamlardan bazıları, tıbbi ilaçların her çeşidinin kör deneylerle yeniden gözden geçirilmesiyle üretilmiştir ve yeterince körleştirilmemiş deneyler, araştırılan tedavilerin yararlarının yüzde 17 oranında abartıldığını ortaya koymuştur.

Sağlıklı bir şekilde kilo düzenleyici lida kapsül sayesinde kısa sürede kilo vereceksiniz. Lida kapsülleri ile kilo verirken daha sağlıklı ve formda kalacaksınız. İdeal kilo için öncelikle beslenmenize dikkat etmelisiniz. Ayrıca lida zayıflama haplarını düzenli kullanmalısınız.

Kör deney yapma, benim gibi bilmişlere göre garip, anlaşılması zor kılı kırk yaran kişilerin alternatif tedavilere karşı saldırıda kullandıkları bir şey olarak görülmemelidir. Homeopati açısından daha yakına gelecek olursak sırt ağrıları için akupunktur denemelerini gözden geçiren bir çalışma, usulüne göre körleştirilen araştırmaların akupunkturun çok küçük bir yararını ortaya koyduğunu, bunun istatistiksel olarak önemli olmadığını (bunun ne anlama geldiği üzerinde daha sonra duracağız) göstermiştir.

Bu arada, körleştirilmcyen deneylerde hastaların tedavi grubunda olup olmadıklarını bildikleri durumlarda akupunkturun yararlan konusunda oldukça büyük, istatistiksel yönden anlamlı sonuçlar çıkmıştır (Akupunktur için placebo kontrolünü merak ediyorsanız şöyle uygulanmıştır. Sahte iğnelerle ya da iğnesiz akupunktur yapıyor gibi gerçekleşmiş ya da yanlış yerlere uygulanmıştır.

Gerçi burada çok şaşırtıcı bir sorun da ortaya çıkabilmektedir. Bazen akupunktur yapanlar arasında değişik akım mensupları diğerinin akupunktur yapılmadığını ileri sürdüğü kilolu bölgeleri, kendilerinin gerçek akupunktur alanı olarak iddia edebilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.