Lida ve Kilo Kontrolü

Düzgün ve daha sağlıklı bir vücut görünümü için mutlaka lida zayıflama haplarını kullanmalısınız. Diyet sırasında başaramadığınız kilo verme işlemlerini lida kapsülleri ile kesinlikle başaracaksınız. Lida zayıflama hapları ile  şişmanlığa son vererek fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Lida hapının kendisinden çok, plascbonun verildiği kültüre özel daha somut zararlar söz konusudur. Örneğin yaygın tıp uygulamalarını kötülemek, rutin bir homeopat pazarlama taktiğidir. Bunu yapmanın basit bir ticari gerekçesi vardır: Araştırma verileri gösteriyor ki yaygın tıpta hayal kırıklığı yaratan bir deneyim, alternatif tedavileri seçmenin tek faktörü olarak ortaya çıkmaktadır.

Kilo vermeye yardımcı lida zayıflama kapsülleri ile sağlıklı zayıflayabilirsiniz. Spor yapmadan, diyete gerek duyulmadan kısa sürede formunuza kavuşabilirsiniz.

Bu, yalnızca tıbbı kötüleme konuşması değildir: Bir araştırmaya göre homeopatların yarıdan çoğu, çocuklarına karma aşı yapılması tavsiye edilen hastalarla görüşerek medyanın karma aşı aldatmacası olarak bilinebilecek bir konuda sorumsuzca davranmışlardır. İçlerinden birçoğunun aşı düzenine sessizce, bu derece zarar verişi gerçeğiyle ilgili alternatif terapi dünyası ne yapmaktadır? Prens Charlcs’ın ofisi, bu konudaki lider araştırmacıyı işten atmayı denedi.

Bir BBC Haber Gecesi araştırması, hemen bütün homeopatların etkisiz homeopatik haplarıyla sıtmayı tedavi etmeye çalıştıklarını, tıbbi sıtma ilacı olan prophylactics aleyhinde tavsiyelerde bulunduklarını, sivrisinek ısırmalarına karşı bile en basit tavsiyeleri vermediklerini kanıtlamıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.