Lida ve Diyet

Lida zayıflama kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede ulaşacaksınız. Fazla kilo derdinden kısa sürede kurtularak harika bir görüntüye sahip olacaksınız. Fazlalıklardan kurtulmanın tek yolu ise kesinlikle lida zayıflama haplarıdır. Güvenle tercih edebilirsiniz.

Kilo problemleri son zamanlarda resmem popüler hale geldi fakat en güzel zayıflama yöntemi ise kesinlikle lida zayıflama kapsülleridir. İdeal forma ulaşmak için yapmanız gereken tek şey dengeli beslenmektir.

Sağlıklı bir diyet ve lida ile programlı zayıflama kilo verme sürecini kısaltacaktır. Daha sağlıklı ve daha kısa sürede formunuza ulaşacaksınız. Fakat yapmanız gereken öncelikle başarılı şekilde lida zayıflama kapsüllerini düzenli olarak kullanmaktır.Charles Percy Snow’un ‘İki Kültür’ adıyla yarım yüzyıl önce fen bilimleriyle sosyal bilimleri ele aldığı meşhur dersini verdiği sırada, beşeri bilim mezunları bizi dinlemedi.

Bugün fen bilimcileri ve doktorlar, kanıt gerektiren konularda kendilerinde hüküm verme yetkisi gören, bu konulardaki temci bilgi ve anlayışı edinme konusunda kendilerini zorlamamak gibi takdir edilmesi gereken tutkuları olan inanılmaz sayıdaki kişi karşısında azınlık durumuna düşmüştür.

Okullarda size, test tüplerinde kimyasal maddeler, hareketi açıklayan denklemler ve belki de daha ileri aşamalarda fotosentez konusunda bir şeyler öğretildi. Ama büyük bir olasılıkla nelerin sizi öldürdüğü ya da iyileştirdiğinin bilimi, istatistik ve hastalık  riskleri konularında hiçbir şey verilmedi.

Kültürümüzdeki delik gittikçe büyüyor. Uygulamalı bilimlerin en ileri noktası kanıt temelli tıp, geçen iki yüzyıl boyunca en akıllıca fikirleri geliştirdi ve milyonlarca insanın yaşamını kurtardı. Ama bu konu, ulusal bilim müzesi’ nde tek bir sergiye bile konu olmadı.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.