Lida’ nın Zayıflama Üzerindeki Etkileri

Lida etkileriKatılımcılar egzersiz yaparken mümkün olduğunca dışsal uyaranlardan (müzik dinlemek ya da çevreyi seyretmek gibi) ziyade içsel uyaranlara (nefes alış verişi ya da kasların çalışması gibi) odaklanmalıdır. Egzersiz yaparken lida kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Dışsal uyaranlar uzun süreli katılımlarda yardımcı olsa da, katılımcıların egzersizden zevk almaları için sürece ve yapılan egzersize odaklanmaları daha önemlidir. Eğer egzersize odaklanmakta güçlük çekiyorsanız lida kapsül kullanın.

Egzersizin fiziksel ve zihinsel gelişim üzerinde olumlu etkileri olduğu deneysel çalışmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Ne tür egzersiz, hangi sıklık, şiddet ve sürede yapılırsa maksimal yarar sağlar, kesin olarak söylenemese de, egzersizin depresyonu, kaygıyı, premenstrüel sendromları azalttığı, stresle başa çıkmaya yardım ettiği, beden algısı, ruh hali ve özgüven üzerinde olumlu etkileri olduğu gözlemlenmiştir. Ağır egzersizlere gerek kalmadan zayıflamak için lida zayıflama hapı kullanabilirsiniz.

Egzersizin fiziksel yararları arasında koroner kalp hastalıkları riskini azaltması, kilo kontrolü, esnekliğin, kas kuvvetinin ve dayanıklılığımı geliştirilmesiyle daha uzun süre etkin çalışmanın sağlanması, sırt ve bel problemlerinin azaltılması sayılabilir. Amacınız kilo kontrolü ise lida kapsül desteği almalısınız.

Bununla birlikte son zamanlarda bilim adamları arasmda fiziksel aktivitenin sayısız olumlu yararları yanında olumsuz bazı sonuçları olabileceği konusunda resmi olmayan bir fikir birliği oluşmuştur. Egzersizin negatif etkilerinin neler olabileceği konusunda yapılan çalışmalar özellikle egzersizin aşırı bir şekilde yapılması sonucunda bağımlılık haline gelmesi üzerinde yoğunlaşmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.