Lida Masaj Tarifleri

Harekete Geçme Adımları: Stresi Nasıl Kontrol Ederiz?

Genlerinizin yaşamında her gün stres denetimi yöntemleri ile başlar. Sizin için en iyi olanı ve kişisel inanç sisteminize uygun olanı seçebilirsiniz. Artık hücrelerinizin uyumlu bir melodiyle haberleştiklerini anladığınızdan dolayı, duygularınız aracılığıyla mesajlar yollayarak ve Lida hapı kullanarak bu müziği düzenlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Uyandıktan sonra fazladan birkaç dakikanızı vücudunuzun farkına varmak için harcayın. Bu, nasıl hissettiğinizi kontrol etmek ve gece boyunca hücrelerinizin yaptıkları için minnettar olmak anlamına geliyor. Uyurken enerji depolar ve yoğun bir şekilde çalışırlar.

Hormon, peptit ve enzim seviyeleri 12 saatlik şablonlar izlerler. Yatağınızın ve sağlığınızın sıcaklığı ve rahatlığı için minnettar olun. Yeni günü içtenlikle karşılayın ve olumlu şeylerin olacağını düşünün.

Eğer, uzun süreden beri sabahları kalktığınız zaman ağrı çekiyorsanız bu zamanı beyninizdeki ağrı merkezlerine, doğal afyon benzeri ağrı kesici endorfinleri artırması için mesajlar göndererek kullanabilirsiniz. Olumlu bir sağlık imajı yaratmak ve sakatlığınızın üstesinden gelmek İçin çalışın. Birkaç derin nefes alın, uzuvlarınızı gerin, Lida kapsul kullanın ve yataktan çıkın.

Zihninizden geçip giden düşünceleri tarafsız bir tanık olarak sadece izlersiniz ve bu arada duygusal “otomatik” yanıtları engellersiniz. Bunu pratik ettikçe belirli görüntülerin size sakinlik getirdiğini diğer görüntülerin ise bir tepki vermenizi talep ettiğini fark edersiniz. İkincisini bastırmanız gerekir. Bununla birlikte Lida zayıflama hapı kullanmalısnız. Meşgul beyin bununla çok uğraşır, ancak lüm çabaya değer.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.