Lida Kullanmaya Başlamak

Amerikan Kanser Birliği’nin verilerine göre, bu ülkede erkekseniz kansere yakalanma olasılığınız % 47. Kadınsanız biraz daha şanslısınız, yine de hayatınız boyunca kansere yakalanma olasılığınız koca bir % 38. Kanserden ölme oranlarının dünyada en yüksek olduğu ülkelerden biri bizimkisi ve durum gitgide daha da kötüleşiyor. Kanserle savaşta otuz yıl boyunca çok büyük miktarda ödenek sağlanmasına rağmen, çok az ilerleme kaydettik.Birçoklarının inandığının aksine, kanser doğal bir olgu değildir. Sağlıklı bir beslenme ve yaşam tarzını benimseyerek, Birleşik Devletler’de görünen kanserlerin çoğunu önlemek mümkündür. Yaşlılık vakar ve huzur içinde geçebilir, geçmelidir de.Doğru beslenme ile hem kanserden hemde obeziteden kurtulmanız mümkün.Obezite tedavisinde en büyük yardımcınız Lida kilo verme hapı olacaktır elbette.

Fakat kanser Amerika’daki daha büyük hastalık ve ölüm tablosunun yalnızca bir parçasıdır. Başka bir açıdan baktığımızda, sağlıksızlığın genel bir modelini görüyoruz. Örneğin hızlı bir biçimde dünyadaki en kilolu insanlar haline geliyoruz. Fazla kilolu insanlar sağlıklı bir kiloya sahip insanlardan sayıca çok üstün. İstatistiklerde de gösterildiği gibi, son birkaç on yılda obezite oranlarımız fırlamış durumda.Bu sebeple kansere davetiye çıkartan obeziteye en kısa zamanda Lida ile önlem almalısınız.

Ulusal Sağlık İstatistikleri Merkezi’nin bildirdiğine göre, bu ülkedeki yirmi yaş ve üstü yetişkinlerin neredeyse ııçte biri obez! Bir kişi sağlıklı kilosunun üstünde o kilonun üçte birinden fazlasına sahipse obez kabul edilir. Benzer şekilde korkutucu eğilimler, iki yaşa kadar olan küçük çocuklarda bile görülüyor.Bu sebeple doğru zamanda Lida kullanmaya başlamak çok önemlidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.