Lida Kullanıcıları için İdeal Besinler

Lida kullanıcıları için ideal besinlerBitkisel proteinler tüm tahıl ve bakliyatlarda bulunur, ama karbonhidrat bakımından çok zengin olduklarından, saf protein ağırlıklı bir rejimde tavsiye edilmezler.

Ayrıca, soyayı bir kenara koyarsak, bu bitkisel proteinlerin biyolojik değerleri pek fazla değildir ve çok önemli bazı aminoasitleri içermediklerinden lida zayıflama tableti kullanırken uzun süre tek başına tüketilmeleri yasaktır. Kilo verme diyetlerinde ve kilo rahatsızlıklarında lida desteği sürekli olarak alınmalı ve uygulanmalıdır.

O halde nasıl vejetaryen olabiliriz? Bu, bu kelimeyi nasıl tanımladığımıza bağlı. Eğer bu, sadece tüm kırmızı eti kesmekse, balık, deniz ürünleri, yumurta ve süt ürünleri gibi protein anlamında zengin birçok hayvansal gıda var. Eğer sözü edilen vejetaryenlik, yetiştirilen ve yememiz için öldürülen hayvanların hiçbir şeyini yememek anlamına geliyorsa, geriye sadece yumurta ve süt ürünleri kalıyor.

Bu da lida ile kilo vermeye çalışmayan kişiler için yeterlidir. Ancak, eğer vejetaryenlik sadece bitkisel ürünler yemekse, benim önerdiğim diyet uygulaması çok zor bir diyettir çünkü tam olmayan bitkisel proteinlerden başka seçenek kalmaz: Onlarsız önemli proteinleri üretmek imkansız olduğundan, bütün aminoasitleri beslenmeye katmak üzere tahıl ve baklagilleri ustalıkla bir arada kullanmak gerekir. Bu da zor bi işlemdir. Bu nedenle biz lida dai dai hua kullanıcılarına yeterli miktarlarda hayvansal gıdalardan yararlanmalarını öneriyoruz.

İnsan, etobur olduktan sonra hayvansal koşullarından çıkmıştır. Son bulgulara göre, atalarımız otobur olsalar da, yine de bazı hayvanları avlayarak beslenirlerdi. Ortaklaşa bir avcı hayatı sürdürerek ve et tüketerek, insana özgü niteliklerini kazanmaya başlamışlardır. Yani, organizmasında bugün sınırsız et ve balık tüketmemizi mümkün kılan bir sindirim ve boşaltım sistemi vardır.

Et, balık, kümes hayvanları yiyebilmek üzere yaratılmışız ve hem metabolizmamız hem de psikolojimiz buna göre çalışmaktadır. Balık ve kümes hayvanları lida kullananlar için ideal besinlerdir. Evet, onlarsız yaşayabiliriz, et yemeden ve avlanmadan yaşamak mümkün ama böyle yapmakla doğanın bizden beklediği bir parçayı atlamış, duygusal süreci de bozmuş oluruz, çünkü vücudumuz bekleneni verdiğimizde gerekeni üretmek üzere programlanmıştır. Burada söylemeye çalıştığım saçma görünebilir, ama ister hayvan ister insan olsun her canlı doğasına en çok uyacak şekilde yaşamalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.