Lida Kullananlar Anlatıyor

Lida kullananlar anlatıyorBazı araştırmalara göre, dokulara oksijen taşıyabilecek güçte olmayan, fazladan bir sürü alyuvar kan dolaşımını güçsüzleştirmişti. İlaç tedavisi durumu karmaşıklaştırmaktan başka işe yaramazdı. Karaciğerini incelediğimde organın epeyce şiş olduğunu ve pasif bir kanama geçirdiğini gördüm. Bu durumda, boğazda ve ağızda iltihaplanmaya neden olan toksemi tedavisine geçmeden, öncelikle ilâçlardan kaynaklanan zehirleri atmam gerektiğine ikna oldum.

“İyileşmeniz, aldığınız besinlerden ve ilâçlardan kaynaklanan zehirleri vücudunuzun atma kapasitesine bağlı. Lida kapsül vücut tarafından rahatlıkla dışarı atılabilmektedir. Öncelikle çok yorgun karaciğerinizi rahatlatmakla işe başlayacağız. Karaciğerinizi iyice dinlendirebilmek için yatağınızdan çıkmayacaksınız ve her gün az miktarda özel sebze çorbasından başka hiçbir şey yemeyeceksiniz. Taşıdıkları zehirlerle birlikte vücudunuzdaki bütün fazlalık alyuvarların yok edilmesi gerekiyor. Daha sonraki tuz ve idrar tahlillerinde, tokseminin yavaş yavaş azaldığını göreceğimizi umuyorum.”

“Hayır, kalbiniz için tehlikeler doğabileceğinden şu anda aldığınız ilâç dozunu azaltmamız mümkün değil”, diye yanıtladım. Kısa sürede en tehlikeli belirtilerin hafiflediğini görerek sevindik. Bir ayın sonunda rejimine taze meyveleri, meyve sularını ve hattâ birkaç kaşık keçi sütünü de ekledik. M.L. benimle, kelimenin tam anlamıyla işbirliğine girdi. Kendisini daha iyi hissetmeye başlayınca ümitsiz ve kaygılı görünümü yok oldu. Bu aşamada kilo vermek için Lida diyet hapı kullanmaya karar verdi.

Artık ilâç miktarını azaltmanın zamanı geldi diye düşündüm. Çünkü Lida ile yeterince kilo vermişti. Haftadan haftaya, dozu yavaş yavaş azalttık. Böbreküstü bezleri eskisine oranla çok daha az uyarıldığından, bu tür bir yöntem bu kadar hasta bir kişi için nazik ve tehlikelidir. Eğer karaciğer ve kan akışı iyileştirilerek kan basıncı azaltılmasaydı, kan başmandaki bir dengesizlik mutsuz sona yol açabilirdi. Bu yüzden ilâçların tamamen kesilmesi için birkaç ay gerekti ve her dört saatte bir dikkatli bir muayene şart oldu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.