Lida Kapsüllerinin Desteğini Almalısınız

lida kapsüllerinin desteğini almalısınızLida form kapsüllerini kullanarak kısa sürede forma gireceksiniz. Son günlerde hızlı bir artış gösteren kilolara lida kapsülleri etkili olacaktır. Kilo sorunlarına karşı etkili yöntem kesinlikle beslenme şekilleridir. Aynı zamanda lida form kapsülleridir. Orjinal lida kapsüllerinin desteğini alarak forma girmek mümkündür.

Son zamanlarda hızlı bir şekilde artan kilolara mutlaka lida kapsülleri destek olacaktır. Son zamanlarda kilo vermek için yapılan bazı uygulamalar yapılmaktadır. İstediğiniz kiloya ulaşabilmek için mutlaka doğru tercihler yapılmaktadır. Sağlıklı bir rejime lida ile başlayın ve kısa zamanda forma girebilirsiniz.

İnek sütü ürünleri grubu azımsanmayacak miktarda gıda duyarlılığına yol açar. Duyarlılık bu besinlerin proteinlerine karşıdır. Proteinleri antikorla kaplanır. Oysa biz bu besinlerden protein almayı amaçlanz. Demek ki duyarlılığımız varsa bu besinlerin protein kısmından yararlanamayız. Geriye laktoz ve galaktoz olan şekerleri ve doymuş yağlan kalır.

Bu sebeple, kilo vermeyi zorlaştırırlar. İyi birer kalsiyum olduğunu düşündüğümüz bu besinlerdeki kalsiyum, kendilerinin sebep olduğu asitlenmeyi tamponlamaya bile yetmez. Modern ülkelerde süt fazlasıyla tüketilir, ancak buna rağmen kalsiyum eksikliğine bağlı osteoporoz çok yaygındır.

İnek yerine, keçi ve koyun hatta manda sütü ve bu sütlerin ürünleri protein kaynağı olarak kullanılabilir. İçlerindeki kalsiyum da vücuttaki kalsiyum deposuna gidebilir. Alkali diyette kullanılacak en ideal peynir, lor peyniridir. Lor peyniri inek peynirinin suyundan yapılır. İnekten elde edilmesine rağmen inek peynirindeki antijenik proteinleri içermez.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.