Lida Kapsülleri ve Beslenme Şekilleri

lida kapsülleri ve beslenme şekilleriSağlıklı bir fiziğe kavuşabilmek için mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. Kilolarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmak için mutlaka sağlıklı adımlar atılmalıdır. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara lida form kapsülleri yardımcı olacaktır. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka lida kullanılmalıdır.

Orjinal lida kapsüllerinin desteğini alarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka lida kullanılmalıdır. Orjinal lida sayesinde istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Kısa sürede hedefinize lida ile ulaşın ve kilolarınızdan kurtulun. Mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.

Şimdi nefes verin ve ayak tabanlarınızı bir araya getirin ve bacaklarınızı dışa doğru bırakın, dizleriniz ve kalçalarınız rahat olsun ve ayaklarınızı uyluklarınızda tutun ya da ellerinizi uyluklarınıza yerleştirin. (yukarıdaki gibi) on kez derin nefes alın. Kalça fleksör kaslarınızı, kalçalarınızı gevşetir ve diz arkası kirişlerinizi (yukarıya butlarınıza doğru uzanan bölümler) çalıştırarak güçlendirir.

Üst bedenin topun üzerinde olmalı. Karnını içine çekerek, kendini sabit tut (göbek deliğin sırtına yapışacak kadar iyi çek). Şimdi kollarını göğsünün üzerinde kavuştur ve üst bedenini c şeklinde olacak gibi kaldır. Ardından başlangıç pozisyonuna dön.

On defa tekrarla. Muhteşem çalışacak: karnın ve sırtın. Üçüncü egzersiz: Topun üzerine otur ve bacaklarını kalça genişliğinde aç. Şimdi, karnını içine çekerek (pilates kısmına nasıl doğru yapıldığını görmek için bak), bir bacağını yerden kaldır (kalçanı topun üzerinde tutarak) ve o şekilde beş dakika tut.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.