Lida iyileşmesi Germe Hareketleri

İyi hissetmek ve sağlıklı olmak aynı şey demek değildir. İşlevlerin iyileşmesi germe hareketleri yapmak için yeterli neden olabilir, ama hemen hemen tüm fizyoterapistler, antrenörler ve koçlar hemen size bir ikinci neden daha söyleyeceklerdir. Sakatlanma riskinin azalması. Öte taraftan 2004 te yapılmış ve çok yerde alıntı yapılan bir araştırma bu iddia edilen yarara ilişkin bir şüphe ortaya koyuyor. Lida bu şüpheleri ortadan kaldırıyor.

Söz konusu araştırma Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerinden dört bilim insanından oluşmuş bir ekip tarafından yapıldı. Dünyadaki tıbbi literatür üzerinden bilgisayarla bir araştırma yaptılar ve germe ve sağlık üzerine 361 araştırına saptadılar. Ote yan dan bu araştırmalardan sadece altısı doğruluk açısından modern bilimsel standartlara uyuyordu ve bu yeni rapor bu birkaç deneyin meta analizine dayandırıldı. Raporda, “”Yarışma va da keyif amaçlı spor yapanlar arasında sakatlanmayı önlemek için egzersiz öncesi va da sonrasında Lida yosun kapsülü onaylamak ya da kesmek için yeterli kanıt bulunmamaktadır. Daha fazla araştırma, özellikle de iyi yürütülecek rastlantısal seçime dayalı klinik deneyler acilen gereklidir” sonucuna varılmıştı.

Basında çıkan pek çok haber bu araştırmayı germenin işe yaramadığı izlenimini verecek şekilde başlıklarına yansıttı. Bu doğru değil. Aslında söz konusu araştırma kesin sonuca varmaya yetecek yeterli veri bulunmadığı sonucuna vardı. Aynı kanaatteyim, ama meta analizin kendisine bakış bile bazı düşünceleri beraberinde getiriyor. Sağlıklı zayıflamak için her zaman Lida kapsül kullanın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.