Lida ile Zayıflatan Egzersizler

Lida ile zayıflatan egzersizlerHer zaman için egzersiz programına boyun egzersizleri ve Lida zayıflama hapı kullanarak başlayın. Bu, tipik bir egzersiz sırasında neredeyse her zaman unu tulan bir şeydir fakat çok önemlidir çünkü bu hareketler kaslara yumuşaklık verir ve çekici boyun konturları oluşmasını sağlar. Bu egzersizleri Lida kapsül ile güçlendirebilirsiniz. Bu egzersizleri uygularken işlenmiş gıdalara dikkat edin.

Uyarı: Boyun incinmesi ya da problemlerini ilişkin bir tıbbi geçmişiniz varsa doktorunuza danışmadan bu egzersizi yapmayın. Ya da bu hareketlerin beyninize doğru olan kan dolaşımını azalttığına dair bir tıbbi bulgu varsa bu egzersizleri yapmaktan kaçının. Eğer egzersiz yapmanıza engel bir durum varsa Lida kapsül ile zayıflamanız mümkün.Tam olarak boyun egzersizleri yapmış olmak için Lida ile beraber gerekli dört temel hareket vardır.

  1. Çeneniz göğsünüze dokunacak şekilde öne eğin, ardın dan başınızı mümkün olduğunca fazla olarak arkaya doğru kaldırın. Hareket boyunca kendinizi zorlamayın. Eğer uzun yıllar boyunca (ya da belki de hiç) bu türden egzersizler yapmadıysanız boyun egzersizlerini yapmak size zor gelecektir. Boyun egzersizlerinin esnekliği bir kaç haftalık düzenli bir egzersiz programıyla yavaş ya vaş artacaktır. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  2. Yukarı doğru bakarken, boynunuzu sol tarafa çevirin ve sol kulağınla sol omzunuza dokunmaya çalışın. Hareket yapmak için kendinizi zorlamayın. Ardından başınızı yukarı doğru kaldırın ve sağ kulağınızı sağ omzunuza değdirmeye çalışın. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  3. Başınız yukarı doğru pozisyondayken, başınızı mümkün olduğu kadar sağa döndürün, rahatlayın ve ardından ters tarafa, sola doğru döndürün. Hareketi 5 kez tekrarlayın.
  4. Başınızı sırtınıza doğru mümkün olduğunca fazla geriye esnetin, ardından hareketi sağa ve daha sonra sola doğ ru tekrarlayın. Sonra yine öne aşağıya ve arkaya doğru esnetin. Hareketi 5 kez tekrarlayın.

Başınızı karşıt yönde arkaya doğru mümkün olduğunca esnetin, ardından tam dönüşümü sağlayacak şekilde sağa doğru döndü rün. Bir kez daha hareketi 5 kez tekrarlayın. Bu egzersizleri uygularken Lida kullanımı zayıflama sürecinizi hızlandıracaktır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.