Lida ile Zayıflamaya Hazırmısınız?

Lida ile zayıflamaLida ile zayıflamaya gerçekten hazır mısınız? Bu zorlanımdan çekmeyen kişi olmaya hazır mısınız? Yiyecek saplantısı olmayan? Böyle tehlikeli bir biçimde kendi çıkarına aykırı hareket etmeyen? Yiyeceğin artık hayatınızda büyük bir sorun bile olmamasına hazır mısınız?

Üzerinde yiyecek zorlanımı denen böyle bir karanlığın hiçbir hükmünün bulunmadığı, ilahi’ nin bir çocuğu olarak hakiki varlığınızın ışığına ruhsal olarak yeniden doğmaya hazır mısınız? Fiziksel olanların yanı sıra zorlanımınızı besleyen psikolojik ve duygusal alışkanlıkları da bırakmaya hazır mısınız? Bu alışanlıklardan lida kapsül yardımı ile kısa zamanda kurtulacaksınız.

Şimdi yaşamın önünüze koyduğu sorular bunlardır. Eğer bunların hepsine tutkulu bir evet cevabı veriyorsanız, o zaman yeniden doğum yolundasınız. Bıkkın bir evet bile olsa, ileriye doğru hareketiniz garanti edilmiştir. Şimdi ödeviniz bir mektup yazmak. Zayıflama yöntemleri arasında en ucuz zayıflama yöntemi lida kapsül kullanarak zayıflamaktır.

Sizin kılığınıza giren sahtekâra; bulabildiği her şeyi yemek için gizlice mutfağa giren, yiyecek bir şeyler alabilmek için arabayla mahallede açık bir yer aramaya çıkan, odada yiyecek varken kendini kontrol edemeyen, bol giysilerin içine gizlenen ve aynanın görüntüsüne dayanamayan kişiye yazılan, ayrılık mektubu gibi bir mektup. Siz, o değilsiniz; o bir yolunu bulup gizlice üç boyutlu gerçekliğinize sokulan bir hayalinizden başka bir şey değil ve siz emrettiğiniz anda gidecektir. İsa, “Şeytan, arkama geç” dediğinde, kastettiği budur.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.