Lida ile Zayıflamanın Kolay Yolu

Aşağıda Zayıflama hapı lida ile yenilebilecek yiyecekleri sizler için sunduk:

Baştan çıkarıcı nefis lokmaları alüminyum folyoya sarın. Çünkü onların içinden size bakamazlar. Yalnız görünen ve kurtarılmayı bekleyen artmış bir tavuk budu kadar ayartıcı olamaz.

Aşçılığın avantajlarına elveda deyin- bu ister çocuklarınızın sandviç kırıntıları, ister fırından çıkan sıcak tadımlık çörek ya da kek kabındaki karışım olsun. Bu son dediğim – her ne kadar çiğ yumurta ve pişirilmemiş undan oluşan ümitsiz bir karışım olsa da- bildiğim yenebilir en lezzetli şeylerden biridir. Bir Spatula edinin. Onunla sonuna kadar sıyırıp pişirme kabına yerleştirin, bekleyen ağzınıza değil.

Eğer bir açık büfe restoranındaysanız, tepsi almayın. Araştırmalar sırf orada duruyor diye tabağınıza dolduracağınızı gösteriyor; alabildiğiniz kadarını alıp kibarca elinizde taşıyın (anlaşmaya çenenizin altına sıkıştırmak girmiyor). Aslında tepsiler obeziteyle baş edebilmek ve yiyecek israfını önlemek için Amerika’daki üniversitelerde hızla kaldırılıyor.

Araştırmalar açık büfede çok fazla seçeneğiniz olduğu zaman daha fazla yiyeceğinizi de gösterdi. Bu yüzden tabağınıza her seferinde sadece üç şeyden koyun.

Lida Yosun hapı kullanırken hazırlıklı olun. Evden aç çıkmayın yoksa kendinizi bilinçsiz bir şekilde en yakın tostçuya yürürken bulursunuz. Çantanızda bir elma bulundurun.

Ağzınızı şaşırtın -ara sıra farklı tatlarla. Bu sizin ağzınız, siz karar verin. Şu an (beğenmeyebilirsiniz ama) kirazlı mentol deniyorum – C vitamini tabletleriyle ve çilek aromalı kondomlarla eczanelerin raflarında bulabileceğiniz dört kalorilik pastil halinde sert bir bomba. Portakallı Tic Tac veya mentol tadından gözlerinizi yaşartan sakızları tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz her neyse asıl amaç ara sıra sert tatlar vererek damak tadınızla flört etmek, böylece cazibelere kapılmazsınız.

Torbalara doldurun. Yetiştirilen şeyleri atıştırmanız gerektiğini bilmeniz için besinler üzerine doktora yapmanıza gerek yok – zeytin, yabanmersini, kornişon, pancar, her çeşit çekirdekler, küçük domatesler, salatalık, havuç. Bunları yanınızda bulundurun. Gerekirse humusa veya cacığa banın.

Etiketler: , , ,

“Lida ile Zayıflamanın Kolay Yolu” için 1 Yorum

  1. meltem diyor ki:

    lıda kullandım ama zayıfladım sonra bobrek tası dusurdum tekrar kullanabılırmıyım

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.