Lida ile Zayıflama Kolaylığı

Lida ile kolay zayıflamaLida form kapsülleri ile sağlıklı kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Forma girmeyi ve incecik olmauı istiyorsanız mutlaka lida form haplarını kullanmalısınız. İdeal kiloya kısa sürede gelebileceksiniz. Şişmanlık ve obezite sorununa karşı en etkili önlemi lida kullanarak alabileceksiniz.

İnsanların bir kısmının el sürmediği, ezici bir kısmın ise onsuz sofraya bile oturmadığı bir gıda. Bu durumu çok iyi bilen küresel şirketlerin, daha fazla ve daha ucuz et elde etmek için, türlü dalavereler yaptığı bir çağda yaşıyoruz.

Zayıflama hapı lida diyetlerinde lif tüketimi önemlidir. Lifli besinle sindirimi kolaylaşrır ve zayıflamanıza yardımcı olur. Ayrıca lida ile tüketildiğin de daha fazla etki göstermektedir.

‘Hangi hayvan veya kuşu neden yememeli’ konusuna geçmeden önce, sorunun vahametinin daha iyi anlaşılması için, giriş babında Gıda A.Ş. belgeselinden kesitler sunalım: “Yemek yeme alışkanlığımız son 50 yılda, önceki 10 bin yıla oranla daha çok değişti.

Ancak, söz konusu bu yiyeceklerin satışı olduğunda, hâlâ tarımsal gıda imajı kullanılıyor. Bir süpermarketin her köşesinde çiftçi fotoğrafları görürüz. Ahşap çit, ambar, çayırlar. Pastoral bir fantezi dünyası…

Bugün, Amerikadaki modern bir süpermarkette ortalama 47 bin ürün vardır. Amerikan süpermarketinde mevsimliklere yer yok. Artık, hamken dünyanın öbür ucundan koparılan ve etilen'”‘ gazıyla olgunlaştırılan domatesleri, bir yıl boyu yiyebilirsiniz. Gerçekmiş gibi gözükse de, aslında imgesel domates olduklarını varsayıyoruz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.