Lida ile Yaşam Kalitesi

Lida zayıflama kapsülleri kilo vermede yardımcı olmaktadır. Fazla kilolarınızı vereceğiniz tek kapsülün lida olduğunu düşünüyoruz denenmiş ve uygulanmış kişiler den duyduğumuz kadarıyla sağlıklı zayıflamak lida ile doğru olduğunu belirtmek isteriz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve daha sağlıklı olabilmek için kesinlikle lida kullanmalısınız. Lida zayıflama hapını kullandıktan sonra inanılmaz değişime hazır olacaksınız.

Sizlerde lida kullanarak daha sağlıklı hayat sürebilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve düzenli beslenmek için kesinlikle tercihinizin lida hapından olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle gün boyunca tatlandırıcı alındığı zaman, başka bir gün yirmi dört saatte gerçek glusidler alınınca, bazı kişilerde kan şekeri düşüklüğüne, ardından da tepkisel hipoglisemiye neden olabilir. Bunu şöyle açıklayabiliriz.

Bal Önceden “sinirlenen” organizma, daha sonra “gerçek” glusidlcri bulunca, bağırsaktaki emilmeyi en üst düzeye çıkarabilir. Sonunda aşırı insülin salgılanması gibi bir yan etki oluşturabilir. Ama aşırı insülin salgılanması yağ depolanmasına neden olduğundan, düşük kan şekeri de erken bir acıkma yaratacağından, insan haklı olarak tatlandırıcıların kilo almayı dolaylı olarak etkileyip etkilemediğini düşünür. Aslında şeker tadının amacınclaki sorunun ne olduğunu ortaya koymak gerekir: Doguştansa ya da en azından küçük yaşlarda, hamilelikte kazanılmışsa, daha küçük yaşlardayken ana babaların işbirliğiyle şeker yemeye başlar ve zamanla bunu arttırır; çünkü “şekerleme”, sevgi ya da ödülle aynı anlamı taşımaktadır. Doğru şekilde kilo vermek için yapmanız gereken sadece bu hapı saatlerini aşırmadan kullanmaktır. Düzgün beslenerek bunu başarabilirsiniz. Her şeyin sizlerin elinde olduğunu düşünüyoruz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.