Lida ile Sağlıksız Yaşam Sona Eriyor!

Lida ile sağlıksız yaşam sona eriyorLida hapı kullanıcılarımızdan birtanesinin yorumu üzerine gerçekten gurur duymuş bulunuyoruz. Yıllardır bütün çabalarına rağmen kilo veremediğini denediği hiç bir uygulamanın işe yaramadığını ve bu durumdan dolayı hayat küstüğünü anlatırken çok duygulandık. Fakat lida zayıflama hapları’ nı tanıdıktan sonra hayatının değiştiğini ve kendisine güveni geldiğini anlattı.

Etkili ve sağlıklı bir ürün olması lida hakkındaki düşüncelerimi kat kat yükseltmiştir. Önceleri lida zayıflama hapı kullanan arkadaşlarıma kızıyordum. Fakat şimdi çok pişmanım lida form hapı’ nın bu kadar etki sağlayacağını hiç düşünememiştim. Asıl beni üzen şişman olmam değildi. Çevremden sıkça duyduğum fazla kilolu olmak ömrü kısaltıyor sözü moralimi altüst ediyordu.

Artık korkularımı yendim ve lida zayıflama hapını denedim. Şuan çok huzurlu bir hayat sürüyorum. Mutlaka herkesin kullanması gerektiğini düşünüyorum.

İşte bütün bu nedenlerden dolayı, devletlerin artık sağlık politikalarını değiştirmeleri ve işe mutfağından, yani deyimin tam anlamıyla doğrudan doğruya mutfaktan başlamaları gerek. Mutfakta başlatılacak bu kitlesel sağlık devrimi, kısa sürede, kişilerin bedeninde ve ruhunda tamamlanacaktır.

 kitap boyunca sizlerle başarılı diyet hikâyeleri paylaştım. Hepsi, tek tek, sağlıklı yaşam adına çok güzel örnekler. Bu kitabın diyet partneriniz olmasını umarken, hikâyesini paylaştığım kişilerin de birçok konuda zihninizi aydınlatmasını, motivasyonunuzu artırmasını, tıkandığınız noktalan tek tek açmasını ve beslenme bilinci edinirken size yardımcı olmasını diliyorum.

Fakat beslenme bilinci dediğimiz şeyin kişiselliği aşan bir yönü de olduğu kesin. Çünkü beslenme bilinci, zayıflama amacını aşan bir bilinçtir. En önemlisi de, sağlığı kapsayan bir bilinçtir. Sağlıksa, kitap boyunca gördüğümüz gibi, nesilden nesle aktarılışıyla ya da mutfaktan başlayışıyla, sadece kendimizi etkilemediği gibi, sadece kendi seçimlerimizden de etkilenmez.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.