Lida ile Sağlıklı Zayıflayın

Lida ile sağlıklı zayıflayınBir çok kişi diyet yaparak kilo vermeyi denemektedir. Bir çok kişi de lida zayıflama kapsüllerini denemektedir. Fakat en etkili sonuçları lida kullanıcıları almaktadır. Diyette ne kadar başarısız olursanız olun lida ile kesinlikle başarılı olacaksınız.

Alan solomon’un laboratuarındaki bilim insanları, hastalıktan ölen hastaların karaciğerlerinden veya dalaklarından elde edilen insan hafifzincirini farelere enjekte etmek sureti ile al için yeni bir hayvan modeli geliştirdiler.

Sağlıksız aşırı kilo rahatsızlıklarında lida desteği alabilirsniz. Lida kapsülleri ile birlikte uygulanan diyet uygulamaları inanılmaz derecede etkili olmaktadır. Sağlıklı bir şekilde forma girmek için mutlaka beslenmenize özen göstermelisiniz.

Al, hayvanlarda hızlı bir şekilde büyüklüğü hayvanlara verilen madde miktarına bağlı olarak değişen amiloid “tümörleri” meydana getirmeye başladı yüksek dozlarda hayvanların sırtındaki amiloid kütleleri o kadar büyüyordu ki, el ile hissedilebiliyordu.

Kilo artışlarını önelemek için:

  1. Beslenme şeklinize özen göstermelisniz.
  2. Spor ve egzersiz yapılmalıdır.
  3. Lida kapsülleri kullanılmalıdır.

Hastalığın hayvanlar üzerindeki etkilerini araştırırken, dr. Solomon’un grubu hafif zincirli amiloid fibrillerinin eşsiz “beta sayfası” biçiminin bir parçası ile karşılaşan antikorların kalıntılan kısmen kırdıklarını, onlan bağışıklık sisteminin saldınsına karşı dayanıksız hale getirdiğini gösterdi.

Amiloid tümörleri farelerden çıkarttıkları, bu tip antikorlara maruz bıraktıkları ve tekrar farelere yerleştirdikleri zaman, hayvanlar bunları aynı büyüklükteki yeni tümörlere kıyasla iki kat hızlı şekilde temizliyorlardı. Temizlik işleminin hızı, çökelmemiş orijinal amiıoidler enjekte edilmeden önce antikorlarla işleme tabi tutuldukian zaman da hızlanmaktaydı.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.