Lida ile Sağlıklı Zayıflama

lida ile zayıflamaLida ile sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Sağlıklı kilo vermek için mutlaka lida hapını denemelisinz.  Ciddi bir psikiyatrik hastalığı olan herkes tam bir bedensel ve nevrolojik muayeneden geçmeli; bunun yanı sıra gerekli tüm laboratuvar tahlilleri yaptırılmalıdır. Araştırmalar en azından şunları içermelidir.

Sağlıklı diyet uygulamaları ve lida kapsülleri ile zayıflayabilirsiniz. Hematolojik araştırmalar  anemi, enfeksiyon, vb. olup olmadığını anlamak için. Biyokimyasal araştırma  karaciğer ve böbrek hastalıkları, metabolik dengesizlik bulunup bulunmadığını anlamak için. Tiroit işlevi testi. idrar tahlili  şeker hastalığı, enfeksiyon ve böbrek hastalığı olup olmadığını anlamak için.

Besin durumunu saptamak için laboratuvar araştırması. Çinko, demir, Bl, B6, B12, folik asit ve hastanın durumuna göre gereken özel besin maddeleri testleri. Zihinsel sorunların ortaya çıkmasındaki öbür etkenler, genetik etkiler, doğum öncesi gelişmeler, annebaba ve aile, gelişme ve eğitim, enfeksiyonlar ve parazitler, toksik maddelerle yüklenme, kanserler, travmalar (sarsıntılar), yeterince güneş görmemek, az beden hareketi yapmak, oksijen ve dinlenme yetersizliğidir.

Bu bölümde zihinsel sorunlarda özellikle besin etkenleri üzerinde duracağız. Beslenme dengesizlikleri, eksiklikleri, alerjiler ve yiyeceklere karşı aşırı duyarlılık psikiyatrik semptomlara yol açabilir. Kilo vermek için doğru şekilde zayıflamayı deneyebilirsiniz. Kilo vermeye yardımcı lida haplarını kullnabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.