Lida ile Programlı Zayıflama

Lida kapsülleri gerçekten işe yarıyor. Kilo düzeninizi sağladığı gibi farklı biri olmanıza da yardımcı olacaktır. Lida kapsülleri sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Kilo derdiniz varsa en son çarenin lida hapı olduğunu açıklamak isteriz. Farklılık yaratıp pozitif düşünün veJaponya’da soya fasulyesi macunu, patates kızartması ve yumurtalı erişteler (noodles) dahil olmak üzere birkaç çeşit yiyeceğin içine, kolesterol düşürüc lida kullanın her derda deva olacaktır. Bölgesel incelmede bile lida kapsüllerinin etkisi büyüktür.

Fonksiyonel besin olan chitosan ilave edilmektedir. Chitosan, besin ilavesi işlevinin yanısıra, yemeklerde alınan yağın önemli miktarının emilimini önleyerek hızlı kilo kaybına yol açan diyete yardımcı bir ürün olarak da satılır. Yağlanmayı engellediği iddiasını desteklemek için bazı televizyon kanallarında tanıtım filmleri gösterilmiştir. Özellikle kilo vermek için taze meyve tüketin ve sağlığınıza kavuşun..

Geniş ağızlı uzun bir bardak, yağla ve su bazlı sıvıyla doldurularak, her ne kadar bardak insanın sindirim sitemini açıkça tam yansıtmasa da, bir insanın sindirim yolunda neler olduğuna bakılmıştır. Su ve yağ karışmadığında, karışıma chitosan eklenmiştir. Kamera, chitosan’ın kümelenişini gösterir. Bu sunum, chitosan’ın yağla birleşerek yağın vücut tarafından emilmesini önlediğini ve bu yüzden de hızlı kilo kaybına yol açtığını kanıtlamak için yapılmıştır.

Eğer chitosan iddia edildiği gibi çalışıyorsa, yağ içeren yemeklerle birlikte chitosan tüketen bir insanın dışkısındaki yağ miktarının artması gerekir. Chitosan kullanan 104 kadın ve erkeğin dışkısındaki yağ oranını ölçen üç seri çalışmayı sizler için okudum ve bilim adamlarının yorumlarını da sizlerle paylaşmak istiyorum. Çalışma üç farklı chitosan markası ile denenmiştir. Chitosan kullanan bireylerde dışkı analizleri yapılmıştır. Testlerin sonucuna göre, erkeklerde, emilmeyen yağ miktarının günde en fazla 1.8 g. ya da 16 kcal. olduğu gözlemlenmiştir. Böylece yapılan kalori ve enerji harcaması hesabına göre, bir bireyin chitosan kullanarak 1 kg. yağ kaybetmesi için ortalama 15 aydan uzun süreye ihtiyacı olduğu ortaya çıkmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.