Lida ile Pozitif Düşünün

Lida hapında bulduğunuz etkiyi ne diyetlerde nede sporda bulabilirsiniz. Düzenli şekilde kilo vermek için yapmanız gereken lida zayıflama kapsüllerini doğru şekilde kullamaktır. Forma kavuşmanıza yardımcı olan ve sağlıklı olmanıza etki gösteren lida haplarının sahte olup olmadığına dikkat ediniz. Sahte lida hapları ölüme kadar sürükleyebilir. Bunun için yapmanzı gereken doğru ve düzenli zayıflamaktır. Lida kullandıkca vazgeçemeyeceksiniz. Bu araştırmalarda kalp hastalığı riskinin önemli bir ölçütü olan toplanı kolesterol düzeyleri ve kalp krizine yakalanma oranları çok küçük bir oranda düşmüştür. Düzenli beslenerek ve dinamik olmanız açısından enerji verici lida hapı ile sağlıklı zayıflamalısınız.

Tam tersine gönüllülere rasgele ya stan dart bir diyet ya da doymuş yağın bir kısmının yerine doymamış yağların geçirildiği bir diyetin verildiği klinik denemeler, daha dü şük ldl ve toplam kolesterol düzeyleri ve beş yıllık bir tedaviyle kalp hastalıklarında üçte birlik ya da daha fazla bir düşüş dahil ol mak üzere pozitif sonuçlar vermiştir.

Bu tür denemelere bir örneklyon diyet kalp araştırmasıdır. 1988’de başlayan bu fransız deneyi akdeniz diyetinin ilk kalp krizini atlatan 605 kadın ve erkekte ikinci kalp kri zini ya da kalple bağlantılı ölümleri azaltıp azaltmayacağım test etmek üzere düzenlenmeştir. Katılanların yarısından beş yıl boyunca amerikan kalp derneği diyetine uymaları istendi, diğer yarısın dan ise daha fazla tam tahıllı ekmek, daha fazla kök sebze ve yeşil yapraklı sebze, daha fazla balık ve tavuk, daha az kırmızı et içeren, her gün meyve, zeytinyağı tüketilen, hiç krema içermeyen ve te reyağı yerine araştırma taralından sağlanan özel bir margarin kullanılan bir akdeniz diyeti yapmaları istendi. Bu margarin zeytin  yağmdaldne benzer miktarda teldi doymamış yağ içerecek şekilde yapılmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.