Lida ile Mucizeler

Orjinal lida zayıflama kapsülleri hakkında olur olmaz söylentiler vardır. Lida zayıflama haplarının sağlıksız ve sadece bir ilaç olduğunu düşünüyorlar. Asla ilaç değildir. Lida kapsüllerinin hiç bir şekilde zararı yoktur.

Lida hakkında bilim adamlarından birisi, sonuçların aşırı bir şekilde yorumlandığını (göreceğiniz üzere medyadan bekleyebileceğiniz bir şey) ve dahası fonlayıcısı tarafından tabii ki burada bbc pozitif sonuçlar ortaya konması yönünde uygulanan baskının müthiş olduğunu ifade etmiştir. Yani, düzenli bir şekilde lida kapsüllerini kullandığınızda etkisini fazlası ile göreceksiniz. Bunlar, bilimde yapılmayan şeylere gösterilebilecek mükemmel örneklerdir.

Sağlıklı kilo vermeye yardımcı ve yağ depolamaya karşı lida zayıflama haplarını hemen kullanmaya başlamalısınız. Sağlıklı şekilde zayıflayacağınızı belirtelim. Program bbc tarafından, akademik çevreden on kişinin imzasıyla savunulmuştur.

İmza sahiplerinden bazıları, böyle bir mektubu imzalamadıklarını söylemiştir. İnsanın aklı gerçekten almıyor. Bu, tıp yelpazesinin daha dramatik ucunda bulunan tek plasebo yararı örneği değildir.

1990’ların sonunda isveç’te yapılan bir araştırma, kalp pili takılan hastaların bu piller çalıştırılmamış olsa bil öncesine göre daha iyi olduklarını göstermiştir (net olmak gerekirse bunlar vücutlarında çalışan kalp pili olanlar kadar iyi değildiler). Çok daha yakın bir zamanda oldukça ileri teknoloji kullanılan, çok büyük ve bilimsel görünüşlü lazer kateterin de işin içinde olduğu anjiyoplasti tedavisinde sahte tedavinin neredeyse tam tedavi süreci kadar etkili olduğunu kanıtlamıştır.

Elektrikli makinelerin hastalar üzerinde büyük bir cazibesi vardır,’ diye yazmıştı Dr. Alan Johnson 1994 yılında Lancet’te ve şöyle devam etmişti: ‘Son zamanlarda Lazer sözcüğüne bağlı her jey son derecede ilgi çekiyor.’ O, yanılmıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.