Lida ile Kilo Vermek O Kadar da Zor Değil

Kilo almanın en büyük nedenlerinden biri öğün aralarında atıştırmaktır. Özellikle bayanların vazgeçemediği aparatlar sayesinde kilo almaları kolaylaşıyor.  Zayıflamak için para harcamanıza gerek yok buzdolabı her an karşımızda olduğu için açmamak mümkün değil birde içerisi dolu ise eyvah halimize yemeden durmakta gerçekten büyük bir sabır ister.

Yapmamız gereken buzdolabımızı boşaltmaktır. Evde olabildiğince aparatları uzak tutmaktır.Yoksa ne kadar evde bulunursa o kadar zarar verecektir. Hem sağlığımıza hem de görüntümüze, Mesela Yeşil çayın vücuttaki kaloriyi yaktığı söylentilerini belki duymuşunuzdur. Bence çok işe yarıyor, deneyen arkadaşlarımın bir çoğu da yeşil çay sayesinde ve bol su tüketerek kilo verdiklerini söylüyorlar doğrulu zaten ortada görüntü süper, yani kesinlikle öncelikle herkesin tabi zayıflama kavramı farklıdır herkes bir şeyler söyleyerek kafa karıştırırlar senin için en uygun diyet nasılsa onu uygula, Özellikle işyerinde oturarak çalışıyorsanız önünüzde bir şeyler bulunmasın yemeyin bir şeylerle uğraşırken yemek yemek kilo almada fazlasıyla etki gösteriyor.

Ev hanımları genellikle çalışan bayanlara nazaran daha kilolu oluyorlar evde oturmak bu yönden baya kötü ama kendinizi ev işlerine verirseniz kalori yakmanıza yardımcı olacaktır. Kesinlikle sıkıntıya girmeyin her şey beyinde bitiyor. Ben bunu yemeliyim mutlaka yada bir kereden bir şey olmaz gibi cümleler kurmayın ben bunu yemeyeceğim güzel görünmem lazım gibi cümleler kurun beyin bu konuda size yardımcı olacaktır. Yersin tadını 5 dakika alırsın sonra midende kilo olarak tekrar sana dönüş yapıyor. Kış aylarında alınan kilolar yaz aylarında fena şekilde acısını çıkarıyor bizden, kışın kalın kıyafetler altına sakladığımız kilolar yazın ortalığa çıkartmak zor ve üzücü, o yüzden her zaman dengeli beslenerek kış aylarında da kilo almamaya özen gösterelim.

Etiketler: ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.