Lida ile İncelmek Çok Kolay

Kendini seksi ve çekici hissetmek, çocuklara iyi bir örnek olmak, taksiye ya da otobüse bindiğinde utanmamak, sahilde rahat davranmak, Lida ile incelmek çok kolaydaha az terlemek, daha güzel kokmak, lokantada rahat bir şekilde ve utanmadan istediği yemeğin siparişini verebilmek, yediği yemekten zevk almak gibi olumlu durumlar da incelmek isteyen insanların çağrışım listesindedir. Eğer sizde incelmek istiyorsanız lida zayıflama hapı kullanabilirsiniz.

İncelmek bu denli olumlu çağrışımlarla bağlantılı olmasına rağmen milyonlarca insan bu hedefe ulaşamamaktadır. Yeme bağımlıları ile yapılan grup terapilerinde, katılımcılar yarı hipnoz halindeyken onlara incelmiş bedenlerini tasavvur etmeleri telkininde bulunulur, kişiler bu telkin doğrultusunda ortaya çıkan resimlerle ve duygularla yüzleştirilir. Yeme bağımlılığı ile ortaya çıkan fazla kilolara lida kapsül ile önlem alabilirsiniz. Bu tür grup çalışmalarına katılanlar birçok olumsuz duyguyla karşılaşır. Olumlu bir şekilde kilo vermek için lida kapsül kullanabilirsiniz.

Bazdan kendilerini istedikleri bedene kavuşmuş şekilde tasavvur ederken, daha önce var olan sıcaklığını yitirdiğinin farkına varır. Kendilerini ince ama soğuk tasavvur ederler ve bu durumu olumsuz olarak yaşarlar. Bazdan kendisini incelmiş ama daha “egoistleşmiş” olarak algılar. Kendi ihtiyaçlarını diğerlerinin ihtiyaçlanndan daha fazla önemsemek, bu kişilerde olumsuz duygulara yol açar.

Bazıları kendilerini ince tasavvur ettiklerinde çevrelerinden ve özellikle karşı cinsten gördükleri ilginin yalnızca bedenlerine yönelik olduğunu aynmsayarak olumsuz duygulara kapılır. Kendisinin aktif ve düşünen tarafının önemsenmemesi, yalnızca cinsel bir nesne olarak görülmesi kişide olumsuz duygular yaratır. Bu tip duygulara kapılmadan zayıflamak için lida kullanın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.