Lida ile İlginç Zayıflama

Çeşitli diyet kaynakları ve egzersiz programları bulunmaktadır. Yıllardır süren bir araştırma üzerine yapılan sağlıksız diyetler ve düzensiz egzersizler nedeniylekilo verimi pek fazla sağlanamamaktadır. Fakat lida kapsülleri ortaya çıktığından beri inanılmaz değişimler çıkarmaya başlandı.

Orjinal lida kullanıcıları nerdeyse kendilerini belli eder oldu. Artık nerde zayıf ve güzel bir bayan görsel kesinlikle lida hapı kullanıyordur diye düşünüyoruz. Aslında yanılmıyoruz da, çünkü lida hapları sağlıklı ve güvenilir olması nedeniyle böyle kişileri görmemiz çok doğal.

Kısıtlı kaynaklar ve felsefi miyopluğun tcrapötik ümitsizliği kurumsaliaştırdığı bir zamanda, uzun yıllar süren hastalık ve tedavinin ardından gelen dönüştürücü bir değişimin gerçekliği, ciddi bir. İlgiyi hak eder. İnce ve sağlıklı olmanın kolaylıkları ile lida haplarından destek alabilirsiniz.

Onlarca yıl sürmüş olan anoreksiya nervoza hastalığı nedeniyle moralini kaybetmiş ve takatsiz olarak tedaviye giren, ama uzun süreli psikodinamik psikoterapi siirevcinde ufacık bir fark yaratarak hayrete düşürücü değişimleri gerçekleştiren bn. lida’ nın öyküsünü sunmayı bu ruh hali ile seçtim. Bayanların öyküsü. Lida hapı ile atı yıl önce karşılaştığımda otuz dört yaşındaydım ama etkisini hemen farkettirdi.

On yedi yıldır anoreksiya nervozanın ağırbaşlı ve boş dünyasında yaşamıştı; görüntüsü iskeletsiydi ve hem sesi hem de hareketleri genç bir ergen kızın özimajını iletiyordu görev bilincine sahipti, yetenekliydi, ancak bir gerçeklik veya yaşamsallık emaresi taşımıyordu. En son, dört yıllık terapisti hastalığı nedeniyle zor hastalan muayenehanesinden uzaklaştırmak zorunda kalmış, şaşırtıcı olmayan bir şekilde bn.  ilk gidenlerden biri olmuştu.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.