Lida ile Hijyen ve Halk Sağlığı

Lida kapsül 19. yüzyıl Hijyen Yüzyılı diye anılır. O dönemde pek çok hayat, diğer sebepler bir kenara, en çok gelişmiş hijyen ve halk sağlığı anlayışı sayesinde kurtulmuş veya uzamıştır. Farelerin evcil hayvan olmadığı ve doktorların ameliyatlardan Önce ellerini yıkamasının iyi olduğu bilgisini de o döneme borçluyuz. 20. yüzyıl İlaç Yüzyılı’ydı. Aşılar, antibiyotikler, kan nakilleri ve kemoterapiler… Bunların tümü daha uzun ve sağlıklı yaşama katkıda bulundular. 1900 yılında, bir Amerikalının ortalama yaşam süresi 49 yıldı. 2000 yılında ise 77.

Lida zayıflama ile ben 21. yüzyılın Davranış Değişimi Yüzyılı olacağına inanıyorum. Tıp hâlâ hastalıklarla savaşabilen keşifler yapmaya devam ediyor, ama hayatlarımıza ek yıllar ve kalite getirecek temel şey her günkü uzun vadeli davranışlarımızı değiştirmek olacaktır. Bu değişim, riskli davranışları azaltıp, egzersiz ve beslenme biçiminde değişiklik yapmayı kapsıyor. Böylesi bir davranış değişikliği için yazılabilecek basit bir reçete yoktur. Daha iyi beslenmek ve daha fazla egzersiz yapmak, uygulamak için motive olmamız gereken kararlardır.

Lida diyet hapı söz konusu gelecek nesillerin yaşam süresine ve kalitesine katkıda bulunmak olduğunda, zeki reklam verenler bayrağı taşıyıp öncülük edebilirler. Yaratıcılıklarını kullanarak, yemesi daha keyifli olan sağlıklı yiyecekler ve kullanması daha az külfetli ürünler geliştirebilirler. İkna kabiliyetlerini kullanarak koltuktan kalkmamızı, daha sağlıklı beslenmemizi ve daha çok hareket etmenini sağlayabilirler.

Günün sonunda, değişim için bizi kendimizden başka kimse motive edemez. Fakat iyi niyetli bir pazarlamacı, başlangıcı bizim için daha kolay kılabilir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.