Lida ile Güzellikler

lida ile güzelliklerLida zayıflama kapsülleri inanılmaz değişime uğramanızı sağlayacaktır. Fazla kilolara karşı etkili çözüm yolu olan lidanın etkilerini gördükten sonra vazgeçemeyeceksiniz. Son zamanlarda hızla artış gösteren kilolara tek çare lida kapsülü olduğunu belirtmekisteriz.

Zayıflama hapı lida kullanımı sırasında sıvı tüketimi çok önemlidir. Lida ile birlikte bol bol su tüketmeye gayret etmelisiniz. İstediğiniz kiloya kısa sürede gelebilmek için bu uygulamaları dikkate almalısınız.

Taç çakrası: daha yüksek zihnimin iradesinin tamamen bilincindeyim ve ona açığım. Üçüncü göz: düşüncelerimin, kelimelerimin ve hareketlerimin bütün sorumluluğunu alıyorum. Boğaz çakrası: kendi gerçek özümü ifade etmeye ve böylece kendi yaradılışıma bütünüyle katılmaya gönüllüyüm.

Kalp çakrası: kendimi ve diğer insanları hem verirken hem de alırken koşulsuz bir şekilde seviyorum. Güneş sinir ağı: hayatımı en dolu şekilde, korku ya da suçluluk duymadan, sadece kendi içsel sesimi dinleyerek yaşamayı hak ediyorum. Sakral çakra: ihtiyaçlarıma ve her türlü ilişkide diğerlerinin ihtiyaçlarına saygı duyuyorum ve buna uygun olarak davranıyorum.

Orjinal zayıflama kapsülü lida ile kısa zaman içerisinde formunuza kavuşacaksınız. Mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Kök çakra: dünyadaki konumumun tamamen farkındayım ve temel ihtiyaçlarımın her zaman karşılanacağını biliyorum. Çakralar uyum içinde olduklarında tıpkı müzik akordu gibi titreşmekte, bir bedenin en yüksek çakrası bir diğerinin en düşük çakrası ile bağlanmaktadır. Bu dünyadaki yapı ve fonksiyonumuzun tamamı çakralar tarafından alınan ve gönderilen enerjiye bağlıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.