Lida ile Gücünüzü Bulun

Lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede formunuza kavuaşacaksınız. Forma girmek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka lida kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız. Etkisini fazlası ile göreceksiniz. Politik konular, tony blair’in bebeğinin aşılanıp aşılanmadığı sorusuna yanıt vermeyi reddetmesi, gizemli sözler, aslanlaştırılmış ‘başına buyruk’ bilim insanı ve anne babalardan duygusal itirazlar.

Kamuoyunun insan anlatışının böylesi etkili gücü ile donanmış mantıklı bir üyesi, mmr’ın güvenli olduğunu söyleyen herhangi bir uzmanı düşüncesiz ve dikkate alınmayacak bir kişi olarak değerlendirmeye, özellikle bu iddia herhangi belirgin bir destekleyici kanıt olmaksızın geliyorsa, hakkı vardır.

Kalorilerin ve yağların hızla yakılması için lida zayıflama kapsüllerini kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve hiçbir yan etkisi bulunmayan lida kapsülellerini gönül rahatlığı ile kullanmalısınız. Ayrıca lida kapsüllerinin orjinal olmasına özen göstermelisiniz.

Bütün bunlara karşın, bilimle ilgisi olmayan nedenlerden dolayı genetik olarak değiştirilmiş gıdalar konusunda son derecede temkinliyim. Çünkü bu teknoloji tarımda tehlikeli bir güç değişimi yarattı ve sezonun sonunda ölecek ‘öldürücü tohumlar’ hem ulusal olarak ve hem de gelişmekte olan dünyada, küresel gıda arzını çok uluslu şirketlerin eline vererek çiftçilerin bağımlılığını arttırmanın bir yoludur.

Eğer bu konuda daha derinlere gitmek istiyorsanız, monsanto çok basit ve hoş olmayan bir şirkettir (bu şirket vietnam savaşı sırasında portakal ajanı denen, bitkilerin yapraklarını dökmesine yol açan kimyasal silahı üretmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.