Lida ile Göbek Yağlarınızdan Kurtulun!

göbek yağlarıLida zayıflama hapı, içerisinde bulunan bitkisel karşımlar nedeniyle sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Lida zayıflama kapsüllerinin, piyasada çok fazla benzerleri satılmaktadır. Yani lida zayıflama hapı ancak sahteleri satılıyor. Bizlerin sizleri bu konuda uyaralım, kesinlikle sahte lida kullanmayın.

Sağlıklı kilo vermek için orjinal olmasına dikkat edin. Şimdi en başa dönme zamanı, ruhuma, düşünceme, özüme… Tıpkı bir çocuk gibi bıraktığım yerden düşünmeye, başlama zamanı… Düşünmeyle geçiriyoruz her anımızı, muhakkak ki bir şeyler düşünüyoruz. Senaryolar kuruyoruz zihnimizde, tıpkı senaristler gibi. Her gün başka bir karaktere bürünüp hayata oynuyoruz, tıpkı tiyatro oyuncuları gibidir.

Sağlığınızı ve vücudunuzu lida ile koruyun huzurlu yaşayın. Bazen korku filmi tadında kayıtlar yapıyoruz zihnimizde, değerimiz daha çok anlaşılsın diye de, başkahramanı öldürüyoruz beynimizde. Sonra kendi oyunumuzu gözyaşları ile seyredip, ödülümüzü alıyoruz berbat hayatlar festivalinde…

Düşünce ve davranış ilişkisinin bir de nörolojik boyutu bulunur. Bilindiği gibi sinir hücreleri nöron olarak adlandırılırlar ve diğer vücut hücrelerinin aksine uzantılı bir fiziksel yapıya sahiptir. “sinirler, bir çekirdek ve hücresel bir maddeden oluşup bir zar ile korunurlar. Bu hücresel maddenin içinde dentrit ve akson uzantısı olarak adlandırılan, aşırı miktarda dallanmalar vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.