Lida ile Genç Kalacaksınız

Lida kapsülleri sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Fazla kilolara lida kapsülleri sayesinde son vereceksiniz. İdeal kiloya ulaşmak için kesinlikle orjinal lida kapsüllerini denemelisiniz. Yaşadığınız toplumda bu olayın ender olması ölçüsünde, aynı test uygulanmasına karşın sizin testiniz daha kötü hale gelmektedir.

Güvenilir zayıflama hapı lida ile diyet yapan kişiler kısa sürede forma girmeyi başardılar. Sizlerde kısa sürede ideal kiloya ulaşmak istiyorsanız mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.

Bunu somut sayılarla anlamak daha kolaydır. Diyelim ki HIV salgını belirli bir bölgede yüksek risk taşıyan erkekler arasında yüzde 1,5’tir. Mükemmel kan testimizi bu adamların 10.000’inde kullanıyoruz ve toplamda 151 pozitif kan testi bekleyebiliriz.

150, bizim gerçekten HIV pozitif erkeklerimiz olacak ve bunlar gerçek pozitif kan testlerine tâbi tutulmuş olacaklar. 10.000 HIV negatif erkekten bir sahte pozitif sonucumuz, 10.000’dc bir yanlış test sonucu şeklinde olacaktır. Dolayısıyla bir HIV pozitif kan sonucu aldığınızda bu koşullarda gerçekten HIV pozitif olma şansınız 151’de 150’dir.

Kilo derdinden lida zayıflama kapsülleri ile kurtulabilirsiniz. Forma girmek için sadece düzenli kullanmanız yeterli olacaktır. Aç kalmadan ve diyetsiz sporsuz kilo vereceksiniz.

Bu oldukça öngörülebilir bir testtir. Şimdi aynı testi, 10.000 kişide bir  salgın oranı olan bir arka planda kullanalım. Eğer 10.000 kişiyi test edersek toplamda iki pozitif kan sonucu bekleyebiliriz. Birisi gerçekten  pozitif olan kişinin ve diğeri de yine 10.000 HIV negatif erkeğin 10.000’de bir yanlış test edilmesinden gelen bir sahte pozitif testtir.

Eğer bir olayın arka plan oranı ender ise birdenbire bizim önceki harikulade kan testimiz bile işe yaramaz hale gelmektedir. Toplumda yalnızca 10.000’de bir HIV varken iki erkeğin sağlıklı pozitif test sonucu elde edildiğinde gerçekten HIV pozitif olup olmadıklarının olasılığı yüzde ellidir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.