Lida ile Gelen Güzellik

Lida kullandıktan sonra güzelliğinizin farkına varacaksınız. Fazlalıklarınızdan lida hapı sayesinde kurtulacaksınız. Evde, işte her yerde gönül rahatlı ile kullanabileceğiniz tek hap olduğunu söyleyebiliriz. İdeal kilo hesaplaması yaparken asla kaçınmadan yapmaya hazır olun çünkü lida zayıflama kapsülleri sayesinde istediğiniz kadar kilo verceksiniz.

Lida kapsülleri ile kısa sürede forma kavuşup sağlıklı besleneceksiniz. Şişman biri olmak istemiyorsanız sadece yapmamınız gerekenin lida olduğunu unutmayınız. Yaptığınız meyvesebze sularının tadı, dükkanlarda gördüğünüz şişelerde, kartonlarda ve konservelerde satılan enzimsiz versiyonlarından çok farklı. şişeden içerek ananas suyunu tattığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bir de kendi kendinize yapın da görün. Zengin ve kremamsı. Doğru şekilde yapıldığında sebze suyunun tadı bile gayet güzel oluyor.

Ama sadece biraz taze sıkılmış elma ve ananas suyu ile bir çimdik zencefil ve bir kaç damla lime eklerseniz hiç berbat bir tat olmadan taze sıkılmış yeşil özsularının bütün hayat veren iyiliğini alırsınız. İşin aslı, tadacağınız zengin, tatlı ve kremamsı bir içecek olacak.
Taze sıkılmış özsularmın aslı sebze suları. Ben meyveleri yemeye ama sebzeleri içmeye meyilliyim. Yanlış anlamayın, bol bol sebze de yerim. Ama ne zaman özsuyu yapsam ıspanak, brokoli, kereviz ve salatalık olacağını garanti ederim, tabii tatlandırmak için biraz elma, ananas ya da havuç da kullanırım. Dengeli şekilde kilo vermek için beslenme tarzı ve zayıflama şekli önemlidir.

Beni ilk etapta özsuyu yapmaya iten sebze suyu sıkmaktı, meyve değil. O zamanlar hiç sağlıklı beslenmezdim. Bir parça brokoliye bile dokunmazdım. Ama ilk zengin, tatlı ve kremamsı sebze suyunu tattığımdan beri (kereviz, salatalık, elma ve ıspanak vardı) bırakamadım. Sebzeleri yemek zorunda kalmadan vücuduma sokmanın bir yolunu bulmuştum. Bu benim için yeterince iyiydi! O zamandan sonra yeme alışkanlıklarımla ilgili pek çok şeyi değiştirdim ve şimdi brokoli gibi sebzeleri seviyorum.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.