Lida ile Doğru Zamanda Diyet

Lida hapı orta derecede aktif olan bir yaşam tarzını seçiniz. Sizin grubumuzdaki insanların aşırı çalışmaması gerekir. Sizin için gündüz faaliyetleri iyidir. Gece iş problemlerini düşünmeyin, tatlı bir atmosferde, sakin bir gece geçirin. Boş zamanlarınızı zevk aldığınız Maliyetlerle değerlendiriniz. Özellikle doğayla iç içe olmaya gayret ediniz. Faaliyet ve dinlenme zamanlarını mutlaka ayırınız. Üyancı maddeleri daha az tüketiniz. Serin ortamlarda bulununuz, bellikle yatak odanız serin olmalıdır. Çok kalın ve terletici şekilde giyinmeyiniz. Sabahları ve diğer zamanlar, sıcak banyoda uzun süre kalmayınız. Kendinizi çok sıcak hissettiğinizde, soğuk şeyler içmek yerine, alına ve enseye kompres yapınız. Ayrıca, çok soğuk olmayan ve tatlı içecekler de alınabilir (elma ve üzüm suyu gibi).

Lida zayıflama kapsülü hava sıcaksa ve hastaysanız, bol miktarda sıvı almalısınız. Eğer sindiriminiz güçlüyse şekerli ve kakuleli ılık süt yararlıdır. Yedekten önce soda içmek, yemekte yeşil salata yemek yararlıdır. Alkol dosha’nızı olumsuz etkiler. Dosha’nızı dengelemenin en iyi yolu da laksatiflerdir (bağırsak boşaltıcılar). Dört veya altı hafta aralıkla ve daha sık kullanmamak üzere: 2/3 çorba kaşığı hintyağını gece yatarken içiniz. Üzerine bol bol ılık, sıcak su içiniz.

Lida diyet tableti bedeniniz ertesi gün halsiz kalabilir; çalışmadığınız bir günü tercih ediniz. O gün, sadece birkaç bardak meyve suyu içiniz ve çok hafif gıdalar alınız. Sindirim sisteminizi dinlendiriniz. Bu tedaviyi bağırsak ağrısı çekenler, mide ve ülser kanaması geçirenler veya sindirim yakınmaları olanlar uygulamalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın


Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.